#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.510
Поени од реакции
58.955
Џабе се мачите со текст, сликите се сосема доволни, да не речам самообјаснувачки. Оној батката со маицата колку што направи за Македонија денес, вие никогаш нема да направите :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Јас имам профил, ама незнам да го ракувам :oops: Ај ќе се уклучам, па ќе пробам некако да се вклопам. Arhangelmkd, таа сум :) Следете ме да се вклопам некако.
Прво да најдеме хаштаг, вака сите различно ако твитаме ќе испадне како двајца да пробуваат да направат муабет а се во различни соби :)
 
Член од
24 јуни 2010
Мислења
206
Поени од реакции
68
Нека стојат и #monstrum и #radicalists во твитовите може?
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Ухх неможам да најдам каде се гласа, помош?
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
704
Поени од реакции
260
Колку меила сум пратил вечерва во живот нема толку да пратам,ќе не прогласат за најголема спам нација :icon_lol: Ајде само за арно нека е...
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.227
Поени од реакции
26.014
Предлагам сите што немате да креирате Твитер профили, таму не морате да оставате име и презиме, доволен е јузер како на форумов и ако сакаме да го омасовиме ова, ќе ни треба соодветен хаштаг. Хаштаг е нешто како канал на мирц, со # пред зборот, се клика и ги гледаш сите твитови на таа тема. Но, најпрво да се договориме кој ќе е хаштагот. Нека ви текне еден збор најпогоден за ситуацијава, мене ми текна на #smiljkovsko ама не знам за странциве колку ќе е лесно тоа да го прочитаат?
Мислам дека нешто поекстремно и нешто што е поомразено би прошло подобро. Од стилот #macedonianJihad или #jihad_in_Macedonia.
 
Член од
25 април 2010
Мислења
91
Поени од реакции
107
T

templar55

Гостин
Пазете нешто внимателно :
Да направиме сите твитер и утре во точно определено време да твитаме за да добиеме на тренд. Твитер е уште една моќна алатка НО мора сите да твитаме во ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ за да добиеме на trending news. Јас предлагам да биде околу 22 часот. Регистрација на твитер нема да ви земе повеќе од 3 минути... но ке повторам мора сите заедно да го направиме ова !
да дополнам : предлагам трендинг зборот да биде #IslamicJihad за да добиеме на популарност бидејќи е нели светски познат збор... читателот да има претстава што чита и што гледа.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.991
Поени од реакции
5.620
Мислам дека нешто поекстремно и нешто што е поомразено би прошло подобро. Од стилот #macedonianJihad или #jihad_in_Macedonia.
Многу се долги, што пократко, толку подобро.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom