Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

pojma_nemam

Пиво
Член од
27 јуни 2007
Мислења
288
Поени од реакции
1
има некој од Прилеп расположен за трампа на игри
 

pojma_nemam

Пиво
Член од
27 јуни 2007
Мислења
288
Поени од реакции
1
black ops god of war 1,2,3 assasins creed, pes 2010 а барам нешто што немам :)
 
Член од
2 септември 2011
Мислења
106
Поени од реакции
40
Деновиве се подновив со 3 игри: Deus Ex Human Revolution, Terminator Salvation(двете се земени од bongoMK) и Call of Duty: World at War. Deus Ex за 1500 денари, Terminator од трампа и CoD кога ја видов 1900 денари едноставно морав да ја зеам :vozbud:.
 
Член од
16 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
86
Почни веднаш да ја играш Deus Ex: HR, ремек дело од игра, феноменална атмосфера. (y)
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
mene licno modern warfare mi se pointeresni igri od tie so tematika od vietnam ili slicni, potenciram na black ops i world at war, preglupi mi se i ne bi dal ni denar za niv, ma da ja za nisto ne davam pari, se simnuvam:pos:
 
Член од
2 септември 2011
Мислења
106
Поени од реакции
40
mene licno modern warfare mi se pointeresni igri od tie so tematika od vietnam ili slicni, potenciram na black ops i world at war, preglupi mi se i ne bi dal ni denar za niv, ma da ja za nisto ne davam pari, se simnuvam:pos:
Епа ја се заебав коа му дадов апдејт и сеа ќе купувам игри :)
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Епа ја се заебав коа му дадов апдејт и сеа ќе купувам игри :)
leleee, gadno si se zaebal.
Nego znae li nekoj kade ps3 pameti koj firmware mu e. Pred edno 2 meseci mozebi bese, menuvav hdd i prethodno neli pravev bekap na usb stik, bekapot bese nekade 300-400mb, i stavam nov 160gb sata hard disk izvaden od usb WD 160gb my passport i samiot si napravi restore t.e. instal na noviot hdd i se si bese kako po staro, bez nisto povtorno da jailbreknuvam:pos:
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
leleee, gadno si se zaebal.
Nego znae li nekoj kade ps3 pameti koj firmware mu e. Pred edno 2 meseci mozebi bese, menuvav hdd i prethodno neli pravev bekap na usb stik, bekapot bese nekade 300-400mb, i stavam nov 160gb sata hard disk izvaden od usb WD 160gb my passport i samiot si napravi restore t.e. instal na noviot hdd i se si bese kako po staro, bez nisto povtorno da jailbreknuvam:pos:
Памти на внатрешната меморија, не на HDDто, затоа и проблем е Downgrade, односно не може да се симне верзијата софтверски него само хардверски
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Памти на внатрешната меморија, не на HDDто, затоа и проблем е Downgrade, односно не може да се симне верзијата софтверски него само хардверски
Aha, fala, toa ne mi bese jasno. Mozebi postoi baterija kako na pc pa da ja izvadis i da zaboravi kaj se naodja:pos:
 
Член од
2 септември 2011
Мислења
106
Поени од реакции
40
Дај бе пишете ПСНови да се аднеме :)
Мојот е riste55
 

Kajgana Shop

На врв Bottom