Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

HAF

Член од
22 август 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
Член од
24 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
42
За таа цена добиваш само конзола, а јас продавам конзола со две игри + Move (PS Eye camera , Move controller, со уште една игра - Sports Champions). Е сега е Шах Мат :pos:
гаранција даваш ако рикне ?
цената ти е како за од дукан да купуваш а уствари од трето лице
срекно во продажбата
 

HAF

Член од
22 август 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
Цената не е како за од дуќан, тое е сигурно. Кажи ми каде има да се купи за 67 ЕУР колку што е разликата Move bundle (PS Eye камера, Move контролер и играта Sports Champions) и плус уште 2 игри: LittleBigPlanet 2 Special Edition i Ratchet & Clank: All 4 One.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
42
Цената не е како за од дуќан, тое е сигурно. Кажи ми каде има да се купи за 67 ЕУР колку што е разликата Move bundle (PS Eye камера, Move контролер и играта Sports Champions) и плус уште 2 игри: LittleBigPlanet 2 Special Edition i Ratchet & Clank: All 4 One.
јас не знам и зошто ги спомнуваш игрите .... тие треба гратис да ги даваш
не дека се некој познати игри или не знам што ...
а гаранцијата никаде ти ја нема :D:D:D од Америка да не го зеде ?
а кога одиш некаде да продаваш нешто без гаранција во дукан секогаш ти го проценуваат на пола од вистинската цена
јас така знам
ако не е така нека ме поправи некој
 
Член од
31 јануари 2009
Мислења
22
Поени од реакции
1
Јас продавам PS3, еден joystick, Devil May Cry 4... Сосем малку е употребуван, не е чипуван и може онлајн да се поврзе..
Хард дискот е мал, 40гб, но нудам максимално поволна цена.
Секој сериозно заинтересиран нека се јави на 071509390!
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Јас продавам PS3, еден joystick, Devil May Cry 4... Сосем малку е употребуван, не е чипуван и може онлајн да се поврзе..
Хард дискот е мал, 40гб, но нудам максимално поволна цена.
Секој сериозно заинтересиран нека се јави на 071509390!
Ај пиши ми цена на пп... Заинтересиран сум
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
pisi i vaka javno cena cisto da imame pretstava kako idat na staro ceni i koj firmware ima, da ne si pravel update na 3.6, 3,7?
 

HAF

Член од
22 август 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
@ mite_jan
Кога ќе најдеш некој да продава нови конзоли за пола цена од таа во продавница, те молам да ми се јавиш, ќе ги купам сите. Ќе те частам и тебе затоа што си ми нашол таква добра цена :pos:
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
јас не знам и зошто ги спомнуваш игрите .... тие треба гратис да ги даваш
не дека се некој познати игри или не знам што ...
а гаранцијата никаде ти ја нема :D:D:D од Америка да не го зеде ?
а кога одиш некаде да продаваш нешто без гаранција во дукан секогаш ти го проценуваат на пола од вистинската цена
јас така знам
ако не е така нека ме поправи некој
Со се се сложувам, освен со болдираното. Како тоа LBP2 не е позната игра?
 
Член од
21 декември 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo na site,
Jas sum golem fan na Sony i normalno na PS3, skoro sum registriran na PSN pa koj saka neka me add-ne nikot mi e ist kako na forumov tuka. Sega ja cekam Killzone 3 da mi stigne i da vidam kako izgleda u 3D da se igra.
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Ја шиткам Call of Duty Modern Warfare 3 за 2500ден. Така да ако е некој заинтересиран нека ми пише.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Јас ја менувам Infamous2 за Uncharted3 за на 2 недели (додека ги изиграме и двајцата), или менувам PS Move за со неа или Resistance3 за стално.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom