Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
21 септември 2008
Мислења
14.512
Поени од реакции
14.168
Знаејќи ги резултатите од вчера, не мислев денеска ништо да уплаќам, али ај ова за ситно колку да не ми биде криво после.. А и големи коефициенти имаат.

Реал ДП2
Интер ДП1
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Па ептен сте ја запнале као 100% да е сигурна а верувам дека ке биде гадна како порто а на порто вчера изгоревте сите. Трабзон ако неможе да победи ондах ке се брани и ке се надева дека ке извади CSKA нерешено а е доста можно зашто интер најавува дека игра со прв состав и ке се бори за победа демек им се битни поените за подобар ранк во уефа. А и трабзон по дефолт вади нерешено... па сеа ќе видиме дајбоже да ви излезе ама јас мислам дека тешко ке биде )
сепак ке видиме вечер !
Не е битно тоа, како што и зошто, ме заболе...и Реал денес не ми се свиѓа што ја играте Х зошто шансите се никакви на кикс али ај, па не пишувам ќе ве заебе Реал. Реал не само навивачку туку и јак фудбл играат, Ајах може комотно во едно дупче да си влезе и да се пази да не ги лупне некој ГРОМ!!!
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Не е битно тоа, како што и зошто, ме заболе...и Реал денес не ми се свиѓа што ја играте Х зошто шансите се никакви на кикс али ај, па не пишувам ќе ве заебе Реал. Реал не само навивачку туку и јак фудбл играат, Ајах може комотно во едно дупче да си влезе и да се пази да не ги лупне некој ГРОМ!!!
Дечко не се напињај бе олади :D
се напна што сум рекол дека ке горите на ајакс во светов има 7 милијарди луѓе па ај сеа пцуј ги еден по еден тие што дале слична изјава :D
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Дечко не се напињај бе олади :D
се напна што сум рекол дека ке горите на ајакс во светов има 7 милијарди луѓе па ај сеа пцуј ги еден по еден тие што дале слична изјава :D
Не се напнав, само не чини така да сереш!!! Јас сеуште не ни уплатив за денес иако имам еден добар тикет кој го чекам од вчера, иако Лил ми се свиѓа ама ќе пробам да ја избегнам и ако играм ќе играм најверојатно Сити и Реал само, тие највеќе мерак ми прават.
Иначе темава е да пишеш типови. Ќе си пишеш ќе си го ладиш и ак изгорат сите на Лил, а ти фатиш алал нека ти е, али не кењај многу и кулирај си.:)
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Лион 2-2
Интер Х
Наполи Х-2
Лил 1-1
Бенфика 1-1
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.769
Поени од реакции
6.737
Абе играјте си ги 2+, вчера само една не влезе.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.866
Поени од реакции
6.377
CIPAR: Kup​
13:00​
Kraj​
Ayia Napa​
2 - 4​
Nea Salamis​
(2 - 1)​
13:00​
Kraj​
Parekklisia​
3 - 1​
Anagennisi​
(0 - 1)​
15:00​
Kraj​
Anorthosis​
6 - 0​
Paeek​
(3 - 0)​
17:00​
87​
Ol. Nicosia​
3 - 2​
Doxa​
(0 - 2)​

3 од 4 со прелаз 2у1 1у2 ... Свака част. И никој да не дознае за барем една од овие?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom