Football Manager 2011

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Абе луѓе има ли чаре за ова шо ми се гаси играва коа ке кликнам на некој играч? шо да се праи... барав на нет нешо решење за ова краш дампс..ама некако слабо или jac неможам да се снајдам.. Иначе ја иам онаа првата руската... :Ѕ Any help ? :/
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Абе луѓе има ли чаре за ова шо ми се гаси играва коа ке кликнам на некој играч? шо да се праи... барав на нет нешо решење за ова краш дампс..ама некако слабо или jac неможам да се снајдам.. Иначе ја иам онаа првата руската... :Ѕ Any help ? :/
Чаре да си ја баталиш руската, симни си ја од Reloaded со се пач и крак и играј си ја како човек.
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Чаре да си ја баталиш руската, симни си ја од Reloaded со се пач и крак и играј си ја како човек.
аха.. а ќе можам да ја лоадирам старата сејфувана игра или одново ќе треба? :/
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.813
Поени од реакции
44.376
Пишано е поназад, ке можеш.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.049
Поени од реакции
25.035
А треба нешто крак за новиов пач, или само треба да се симне, да се инсталира и ќе може дас е игра?

И ако знае некој кој се промените во пачов.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
645
Има некој квар во играва, дефинитивно. Од кога ќе поминат скоро 2 месеца во играта ми се гаси и го покажува тој Ерор репорт. Веќе 3 пати до сега. Има некое чаре, или да се откажам од пасијата? :)
 
П

Паспарту

Гостин
Има некој квар во играва, дефинитивно. Од кога ќе поминат скоро 2 месеца во играта ми се гаси и го покажува тој Ерор репорт. Веќе 3 пати до сега. Има некое чаре, или да се откажам од пасијата? :)
Проба со 'Go on holiday' да го прескокаш D-DAY? :)
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
А треба нешто крак за новиов пач, или само треба да се симне, да се инсталира и ќе може дас е игра?

И ако знае некој кој се промените во пачов.
Јас не знам дали ќе го sимнам овој пач, најверојатно ќе го чекам последниот 11.3 во јануари што ќе излезе. А за овој не би требало крак да има, уште е рано, ама би требало деновиве да има од Reloaded.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.813
Поени од реакции
44.376
Јас не знам дали ќе го sимнам овој пач, најверојатно ќе го чекам последниот 11.3 во јануари што ќе излезе. А за овој не би требало крак да има, уште е рано, ама би требало деновиве да има од Reloaded.
Исто и ја ке направам од неколку причини.
1. Пак ке мора твикови на тактика да правам зашто од пач во пач тоа е неопходно, тактика од претходен пач ретко пасува на нов.
2. На официјалниот SI форум видов бајаги пријави за крашови со новиов пач, па не би ризикувал, и онака после Јануари излага новиот финален пач, башка во истиот ке бидат вметнати и трансферите од зимскиот преоден рок и то је то.
 

gade

Augustus
Член од
12 април 2008
Мислења
4.850
Поени од реакции
5.169
Внимавајте, со новиов пач 11.2 , оние што ги имаат лоадирано сите лиги, посебно полската, нема да ви работи сејвот!
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Ја го инсталирав и поминав веќе месец на играта со новиот пач. Не сум имал никакви проблеми до сеа, пу пу да не ја урочам :)
 
Член од
7 декември 2010
Мислења
21
Поени од реакции
1
Најдов баг :)
Онака си викам ај ќе ги ставам сите играчи у напад и голман (имав сејвувано претходно) да видам што ќе се случи.
Си поминаа 90 минути 0-0 заврши .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom