Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

SIRKO

Believe in Manchester United FC
Член од
8 јануари 2008
Мислења
287
Поени од реакции
18
Пак ли ? хахахах...нормално дека Да...Едвај чекам да се смени претседателот на федерацијата на судии во Англија...добриот фамилијарен пријател на Сер Алекс(кум, мислам)....

Баш ме интересира каква ке биде ситуацијата наредната сезона кога една од легендите на Арсенал иде на тоа место...


Спортски поздрав:pos2::pos2::pos2:
Стварно брат за жалење си жими се :):)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Пак ли ? хахахах...нормално дека Да...Едвај чекам да се смени претседателот на федерацијата на судии во Англија...добриот фамилијарен пријател на Сер Алекс(кум, мислам)....

Баш ме интересира каква ке биде ситуацијата наредната сезона кога една од легендите на Арсенал иде на тоа место...


Спортски поздрав:pos2::pos2::pos2:
Мислам дека нема шанси да стават африканец за претседател на таа федерација.
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Пак ли ? хахахах...нормално дека Да...Едвај чекам да се смени претседателот на федерацијата на судии во Англија...добриот фамилијарен пријател на Сер Алекс(кум, мислам)....

Баш ме интересира каква ке биде ситуацијата наредната сезона кога една од легендите на Арсенал иде на тоа место...


Спортски поздрав:pos2::pos2::pos2:
Во Англија ако се ФА за Јунајтед јас сум тогаш Јури Гагарин! Можеби се фамилијарни пријатели но тоа до сега во пракса се нема покажано, напротив, ФА се најригорозни кога е во прашање Јунајтед-му даваат по 3 меча казна на Руни и Сколс за заработени црвени картони на пријателски натпревар со Порто:tapp:

Можеби во Македонија ако ти е претседателот на федерација близок можеш да имаш помош и да станеш шампион, ама во Англија мало морген!
Ај поздрав и не замарај со глупи муабети тука!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Пак ли ? хахахах...нормално дека Да...Едвај чекам да се смени претседателот на федерацијата на судии во Англија...добриот фамилијарен пријател на Сер Алекс(кум, мислам)....

Баш ме интересира каква ке биде ситуацијата наредната сезона кога една од легендите на Арсенал иде на тоа место...


Спортски поздрав:pos2::pos2::pos2:
А што, имате легенди вие? :jaj:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Пак ли ? хахахах...нормално дека Да...Едвај чекам да се смени претседателот на федерацијата на судии во Англија...добриот фамилијарен пријател на Сер Алекс(кум, мислам)....

Баш ме интересира каква ке биде ситуацијата наредната сезона кога една од легендите на Арсенал иде на тоа место...


Спортски поздрав:pos2::pos2::pos2:

И Манчестер Јунајтед да немаше освоено титула од 2002/03 година и јас ќе си замислував дека Венгер му е полубрат на Претседателот на ФА :)... ајде бидејќи ова не ти успеа, иди во фан клуб Арсенал и смисли друга причина зошто Арсенал нема титула од смртта на Тито :icon_lol: и зошто Манчестер Јунајтед освојува неколку години по ред... Ајде сега :helou:
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Доста човекот го искритикувавте:):) Нека си поживи малку во заблуди:)
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653

The cutest man united fan :pipi:

А инаку гледам у фан клуб Ливерпул од мака и јад од поразот почнуваат да ја спомнуваат 1958 год., ама од такви идиоти и не може да се очекува поише, фанови кои не можат достоинствено да поднесат пораз па како и секогаш навредуваат бескрупулозно. Ги сфаќам дека клубот им е на рангот со Бирмингем и дека и самите не веруваат дека ќе играат у ЛШ следна година ама дечки малку знам дека ова ќе им звучи како нов поим, ама време и тие да си го прошират речникот со неколку нови зборови - достоинство (со поимот лузери се запознати) и можеби помалку огорченост.

 
S

StereoLove

Гостин
^
Батали ги фановите на Ливерпул.Исфрустрирани се што дооооооооооооооолго време немат освоено титула.А секогаш им се криви ФА:tapp:
Е ајде Јунајтед има помош од судиите.
Што ти е гајле што ке кажат?победивме?победивме...кој им е крив што немаат салам тренер,и што не знае да постави формација.

Ах Јунајтед колку комплекси си набил:pipi::back:

Комплетно ги свакам:nesum:

Секогаш постои следна сезона:pos:

Нека се тешат.:pipi:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Decki,so kogo igrate sega vo sreda?? :tv:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.706
Поени од реакции
11.129
Со лига на шампиони дечки :poss:
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Дечки за сајбер протестот против Глејзер кој ќе се одржи веднаш после натреварот се Челзи, како што пишав неколку страни поназад, ќе може да учествуваат сите фанови на клубот од светот. Е сега утре или најдоцна во четврток организаторот треба да ми праи меил со текстот и мејловите на кои ќе се испраќа пораката, па ќе ве известам и вас.
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Да не има нешто за ќе Филе во емисија?
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Да не има нешто за ќе Филе во емисија?
Да, да, баш сега си пишував со Филе на фејсбук и ми кажа дека ќе имало нешто, најверојатно ќе давале банички и јогурт, секој заинтересиран да се јавил најкасно до Четврток :jaj:

П.С. Од кога со 70 мислења се станува зависник од форумот? :wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom