Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.484
Поени од реакции
58.764
Го присвоивте Марли а? :pos:
Како се сликал со дрес од Интер бе .. ЛоЛ
Дајте му членска карта од ваш Фан Клуб више...вака не иде,овој не е за Милан :tv:
Па дадено му имаме членска одамна :) Јас ви викав, тој ви вртеше на шала... ви викав убаво дека е илегала кај вас :pos:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.656
Поени од реакции
5.990
Абе неможам да го најдам видеото кај тоше на фб? ,ок најдов сеа ги стаил
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Леј Марли како скокаше до мене :pipi:
Незнам, незнам, ретееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
А има видео ? :)
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Добра вечер!
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Ќе умрам неможам да издржам , се радувам ко на мало дете коа ќе му купат 4 топки сладолед од палма :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Честито момци , ги надигравме у сред Лондон , гратис секс им приредивме . Тоа е тоа идеме понатаму . Ги посакувам Манчестер , односно најдобрите , да биде годинава специјална со The Special One
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.258
Поени од реакции
2.253
Хит на вечерот за Анчелоти:


I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep,
I'm a weirdo
What the hell am I doin' here?
I don't belong here
:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Кој не е фан на Интер незнае што пропушта во животот, во ајриш беше лудница коа дадовме гол:vozbud::vozbud: после со коли се свиреше на улици и се вееа шалови :vozbud::vozbud:
рацете ми смрзнаа од трговски до дома со раката надвор..... КАМЕН ми стана!!!!!!!!!!!

Луѓе честитки и од мене .. Во кафе 19 во Ср беше лудница .. имаше камермани од телевизијата на Интер .. штета што Гоче промаши огромна шанса на 0-0 .. овој камерманов полуде .. му покажуваше :bip: на Карло :kesa: сега со среќа на ждребот во петок!!

Сега искрено од никој не ми е страв кој сака нека се падне...... ако помине Барса и Барса нека се падне не ми е страв од никој...... FORZA RAGAZZI! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35

Filmot koj ne smeete da go propustitee
pogledni go trailerot , ''propusti go filmot '' :vozbud:
 
В

Вори

Гостин
Се смири тензијата?Се смири!

Пред се,сакам да ви ја честитам победата на Стемфорд Бриџ,и влегувањето во 1/4 финале.
Сосема заслужено,па дури и повеќе од тоа.
Интер одигра со срце,покажа дека го сака тоа ебано понатамошно место во ЛШ,дека сака да го елиминира Челзи.
Едноставно улогите на двата клуба беа сменети вечерва.
Изгледаше дека Интер брка резултат,а не нашиве.

Сума,сумарум најзаслужен ви е Мурињо.Човекот го уби во поим Анчелоти,и му покажа што значи ЈАК тренер,му покажа како се прави тактика против довчерашните негови,му покажа кој е кој.

Изигравте фер и коректен натпревар.Го побивте фактот дека итаљанците се најгрубата нација во фудбал,покажавте дека можете да играте фин фудбал,без создавање на непотребни ситуации.

Дури и на моменти Челзијашите излегоа тешки гомна и гниди,на моменти провоцираа,удираа,тепаа играчи од Интер,сето тоа нормално од НЕМОЌ!

Ако некој случајно изеде гомна дека не сте заслужиле понатаму,особено некој Челзиев фан,тогаш слободно дајте му го најголемиот ремет,па да не му текне да пише повеќе.

Да не заборавам и ова.
Судијата беше добар,па и повеќе од тоа.
Заслужен црвен за Дрогба!

Честитки уште еднаш,ви посакувам среќа повторно,прво во ждрепките,а после и во понатамошниот дел од натпреварувањево..
Му покажавте на Челзи,дека не е се до огромните плати кои ги земаат дебили и инвалиди,кои не заслужуваат ниту една фунта,едноставно му покажавте кој царува на сред Лондон.

Ви симнувам капа!
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.656
Поени од реакции
5.990
Абе на ѕид му е , како неможеш :toe:
Да да го најдов,стварно беше лудница:vozbud:,иначе марсо не се жали и мене ми смрзна раката 20 минути го држев шалот надвор :toe:луѓево по улици се чудат ахахах
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.484
Поени од реакции
58.764
Се смири тензијата?Се смири!

Пред се,сакам да ви ја честитам победата на Стемфорд Бриџ,и влегувањето во 1/4 финале.
Сосема заслужено,па дури и повеќе од тоа.
Интер одигра со срце,покажа дека го сака тоа ебано понатамошно место во ЛШ,дека сака да го елиминира Челзи.
Едноставно улогите на двата клуба беа сменети вечерва.
Изгледаше дека Интер брка резултат,а не нашиве.

Сума,сумарум најзаслужен ви е Мурињо.Човекот го уби во поим Анчелоти,и му покажа што значи ЈАК тренер,му покажа како се прави тактика против довчерашните негови,му покажа кој е кој.

Изигравте фер и коректен натпревар.Го побивте фактот дека итаљанците се најгрубата нација во фудбал,покажавте дека можете да играте фин фудбал,без создавање на непотребни ситуации.

Дури и на моменти Челзијашите излегоа тешки гомна и гниди,на моменти провоцираа,удираа,тепаа играчи од Интер,сето тоа нормално од НЕМОЌ!

Ако некој случајно изеде гомна дека не сте заслужиле понатаму,особено некој Челзиев фан,тогаш слободно дајте му го најголемиот ремет,па да не му текне да пише повеќе.

Да не заборавам и ова.
Судијата беше добар,па и повеќе од тоа.
Заслужен црвен за Дрогба!

Честитки уште еднаш,ви посакувам среќа повторно,прво во ждрепките,а после и во понатамошниот дел од натпреварувањево..
Му покажавте на Челзи,дека не е се до огромните плати кои ги земаат дебили и инвалиди,кои не заслужуваат ниту една фунта,едноставно му покажавте кој царува на сред Лондон.

Ви симнувам капа!

Фала и многу успех следната сезона! Одлични бевте сите од фан-клуб Челзи, се помина без расправии и со дружење браво
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Леј Марли како скокаше до мене :pipi:
Незнам, незнам, ретееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
aбе грлото на ремонт ми отиде

Mногу рано сте се вратиле од прослава бе :) Оди пијанете се, Тунајт ис јорс :tv:


Заслужена победа, нема шо да се коментира. Само го чекав моментот кога ке постигнете гол. Реков јас уште пред недела дена. Кој ке победи на дуелот Челзи - Интер, е шампион. Изјавава ја држам до крај :)
ќути ќути !!!!!!!!! ќе се пијанчиме у Мај на Сантијаго Бернабе!!!!!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom