5 февруари 2009
32.609
43.254
Eдвај дадовме гол..:smir:

Не игравме кој знае колку добро,но важно е што водиме..Сеа уште еден гол и готово..Јас би ставил еден од Овен и Берба на местото на Гибсон,многу е слаб денес..Иначе до кај стигнавме со повредите..Флечер и Керик у одбрана да играат:tapp:

15 јули 2007
12.406
544
Чим со ваква игра и со ваква постава водиме на полувреме... Не знам што да кажам.
Ама кога ќе ја видам одбраната, не е ништо сигурно во вториот дел, ни треба барем уште еден гол за потврда на победата.
А очекувам и да се поправи играта.

26 јануари 2009
7.546
6.223
Не сме којзнае што во првото полувреме но најважно е што имаме резултат...btw каде се видич и еванс? :tapp:

Hellz Guardian

We do what we want
2 февруари 2008
6.857
1.232
Сколси има наследник.Секоја чест за детево, на почеток ич не ми се свиѓаше и сметав дека нема талент, али сега ме демантира со бомбиве последниве 2 утакмици.Браво,браво и честитки за победата.