Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
кусчак го имитира на шмајхел :vozbud:
Кога го спомна кусчак....вистинска замена за ван дер сар...на 3 утакмици нема примано гол...брани феноменално заслужува да биде 1 голман во одлична форма е хехех

Гибсон опасен шутер.. на 2 утакмица 3 гола браво дете
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Одлична играи убедлива победа!! Гибсон звер у прво шутот не му беше нацентриран убаво ама во второ бомба :D И без некоја посебна одбрана со играчи од среден ред не примаме гол!! Ова ми се свига! Ајде после да навиваме за Сити и да чекаме кикс на Челзи!!
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.546
Поени од реакции
6.223
Ајде честито победа,едноставно ги убивме..особено во второво :vozbud: линк од головоите и моментот кога кушчак го имитира на шмајхел? :smir:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Вест Хем слабо одигра денеска. 0-4 одлична победа, а уште подобро што не примивме гол со оваа одбрана. Само Невил и Браун да не се посериозно повредени. Рутинска победа, баш она што се очекува од натпревари со вакви противници... Нека ни се множат. :)
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Да си се пофалам самиот... :)

Предвидов потоп на Вест Хем и мило ми што погодив...иако после првото полувреме изгледаше многу тешко..

Единствено ме плашат повредите на одбрамбениве играчи...

На крајов најака одбрамбена формација имавме :) :)


Гигс :) Евра :) Керик :) Флечер :)

Кушчак


:):) :) :)

Одиме напред.....
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Честитки за победата, едноставно денес бевме одлични . :wink:

Одлична игра на сите поединци, средниот ред денес беше посебно расположен, Гибсон прераснува во одличен играч, ќе биде одлична замена за Сколс . Исто така и Кушчак ја потврдува својата добра форма, мислам дека може комплетно да го замени ВДС . :wink:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Нека ни се множат победите, убава победа, ама и пирова... сепак се враќаме.
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
Леле овој коментаторов... па погреб да коментира ќе има повеќе жар и акција во тоа коментарите.

Инаку... Гибсон ис д мен :)



40 милиони.
:pos2: :pos2:
Бербатов го викале Митко Македончето во Бугарија :)
Гибсон во последниве натпревари многу ме изненади и заслужува да биде меѓгу првите..исто и за кушчак.
Честито победа :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom