Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.614
Поени од реакции
22.430
GLORY GLORY MAN UNITED......Нека ни е среќна титулата...И дани се множаат.
 
N

navivacka

Гостин
Во Сабота сум сигурна во победа а доволно е и едно бодче...се надевам дека Рио ке биде спремен за натпреварот и дека Карлито ке настапи од почеток...

Лузерите оставете ги,нека се тешат со наредната сезона,вака,онака само тоа им останува...незаслужена била:tapp:кој им е крив што изгубија поени од Стоук,Хал,од Сити...
 

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Епа нека ни е честито титула.
Браво за Тевез и колегите!!!!!!!!
Шампиони
 

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
Ете зашто треба да остане Тевез...одлична негова игра,штом влезе веднаш се осети,ајде нека ни е честита победата а уште малку и титулата...
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.614
Поени од реакции
22.430
Едно прашање ако во сабота го освоиме тој потребен бод ,, ќе имали дигање на титулата или ќе се чека позледниот натпревар???
 

Спасев

Партизан, Мајами Хит
Член од
30 април 2009
Мислења
1.947
Поени од реакции
239
Ајде уште 1 бод.:helou:Дефинитивно Тевез треба да остане во Јунајтед.
 

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Јас во поранешните постови кажав и Ако ја осигураме титулата со Арсенал, во последното коло може да игра не првиот, не вториот туку "третиот" состав. Ако треба и јас ќе влезам второто полувреме :pos2:.
Aко не загубиме од Арсенал со тоа ја обезбедуваме титулата и против Хул сигурно ќе играат Гипсон, Тошич, Посебон, Фабио, Кушчак, Велбек, Македа и уште некои играчи од резервите.

П.С. Дали знае некој дали Кембел од Евреите и Манучо од Хул ќе се вратат на ОТ на почетокот на следната сезона? :pipi:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.662
Поени од реакции
11.347
Aко не загубиме од Арсенал со тоа ја обезбедуваме титулата и против Хул сигурно ќе играат Гипсон, Тошич, Посебон, Фабио, Кушчак, Велбек, Македа и уште некои играчи од резервите.

П.С. Дали знае некој дали Кембел од Евреите и Манучо од Хул ќе се вратат на ОТ на почетокот на следната сезона? :pipi:
100% се враќаат.

Слушнав дека во официјалната продавница на Најк во Скопје (спроти Теранова) продавале оригинал дресови, ташни, тренерки и други оригинал ствари од Манчестер Јунајтед.
Некој што е од Скопје, и знае какви работи продаваат, нека пише на профил.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
100% се враќаат.

Слушнав дека во официјалната продавница на Најк во Скопје (спроти Теранова) продавале оригинал дресови, ташни, тренерки и други оригинал ствари од Манчестер Јунајтед.
Ако сака некој што е од Скопје повеќе да ме информира.


Имало негде кај Железничка и јас барам таква со оригинални дресови, шалови и капи!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
100% се враќаат.

Слушнав дека во официјалната продавница на Најк во Скопје (спроти Теранова) продавале оригинал дресови, ташни, тренерки и други оригинал ствари од Манчестер Јунајтед.
Некој што е од Скопје, и знае какви работи продаваат, нека пише на профил.
Jaс ќе поминам утре ако сакаш, мада не ми се верува.

Имало негде кај Железничка и јас барам таква со оригинални дресови, шалови и капи!!
Мислиш на Делта спорт? Тие се официјални дистрибутери на Најки во Македонија. Ај ќе проверам и таму.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom