Music Idol 3

Статус
Затворена за нови мислења.

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Може видео од настапот на бојан вечерва ?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.573
Поени од реакции
48.222
Ради фудбалот се уклучував по пола минута и не глеав баш многу...
Преслава не требаше ни да биде номинирана уопште како прво.Онаа Викторија ако каже утре ’’врштам се, се предомислив ’’ прекинувам со гледање, пошто од блага ќе завлезе во длабока патетика ова шоу.
пс.
Господин Снуп Догов заебал, не дошол на предаването :)))
 
Член од
5 мај 2008
Мислења
1.357
Поени од реакции
127
ако може некое клипче од бојан,од вечерашниот идол
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Oва Идолов го направија шпанска серија. Слепата девојка се жртвува за другите.:pos2:

Море паметна си е оваа Викторија, сега "светица" ќе ја напраат, после ова и сторијата што ја развлекуваше од самиот почеток.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Најсмешно беше кога малата Симона почна да плаче и и викаше на Вики:
Не, не, јас ќе се откажам:pos2::pos2:
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
ама е лигаво тоа малото значиииииииииии ...бљљљљааак, уште да каже... САКАМ МWEKOOOOOOOOOOOOOOOO ццц
 
Член од
29 април 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdraveite na vsi4ki!
Az sum Elitsa, ot Bulgaria - nadiavam se tova da ne e problem za nikogo :)
Az su6to kato vas si imam favorit, 4ovek za kogoto glasuvam - BOJAN
Iskam da vi kaja su6to, 4e tova, 4e sum ot Bulgaria mi pre4i da ob6tuvam s vas :)
Ne sum nacionalistka i ne vijdam ni6to lo6o da pi6a vuv va6iqt forum :)
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Ќе видиме дали Вики ќе остане во шоуто..иначе за испаѓање според мене од 3-цата номинирани мислам дека Симона ќе отпадне !!!
 
Член од
17 април 2009
Мислења
32
Поени од реакции
5
Oва Идолов го направија шпанска серија. Слепата девојка се жртвува за другите.:pos2:

Море паметна си е оваа Викторија, сега "светица" ќе ја напраат, после ова и сторијата што ја развлекуваше од самиот почеток.
exactly ... :tapp:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Елица по- добре пиши на кирилица. Както виждаш македонците пишат на кирилица като доколкото виждам само j им е от латиницата.
 
Член од
29 април 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Елица по- добре пиши на кирилица. Както виждаш македонците пишат на кирилица като доколкото виждам само j им е от латиницата.
Нјама проблем ;)
В'в форума на Мusic Idol / musicidol.btv.bg, се разбирах чудесно с хората от Македонија, надјавам се и тук да е така !
 
Член од
1 април 2009
Мислења
19
Поени од реакции
0
Oва Идолов го направија шпанска серија. Слепата девојка се жртвува за другите.:pos2:

Море паметна си е оваа Викторија, сега "светица" ќе ја напраат, после ова и сторијата што ја развлекуваше од самиот почеток.
То си беше по сценарио. Сигурно и на репетиција са го минали. Не би било чудно и одначало да е било замислено...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Кој испадна бе луѓе? Јас не сум во тек нешто, не сум гледал цела недела Music Idolm, па немам врска што се дешава :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom