Music Idol 3

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 октомври 2008
Мислења
451
Поени од реакции
164
Svaka mu cast na Bojan za glasot, grom e, ali covekot e ziva kopija na Tose, duri i scenskoto odnesuvanje. On kako kandidat za seriozen pejac treba da razmisli za kreiranje na negov sopstven stil na peenje, mislam na vokalna tehnika. Trilerite mu se epten jaki, ali me terat da mislam deka go slusam Tose. Stanuva monotono so istite improvizacii pri site nastapi.

Ocekuvav poveke od Tarabunov. Deteto ima glas, ima svoj stil, ali nekako ne e kako vo prvite denovi.
 
Член од
17 април 2009
Мислења
32
Поени од реакции
5
значи Бојан е DA BEST

[youtube]il97oKUBGGg&feature=channel_page[/youtube]
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
Од досадни до уште подосадни стануваат овие концерти, едно па исто, монотони исполнувања на кандидатите, неатрактивни настапи, монотоност во сценариото, станаа досадни приказните со тие циганите смешни што се демек, а најлош дел се ГОСТИТЕ, сосем непознати за нас, па уште таа старката денес кога ја видов, ми се згрози.
Александар и Маги се најдобри:vozbud:
старка старка ама пееше ѕверски
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Пффф....јас чекав да го видам Снуп Дог ама ништо !!! иначе денеска супер испееја Бојан,Маги,Александар и Русина ...
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Русина би ја женел одма!!!!!!!!!!
Не сум видел одамна таква грациозност и елеганција...
Од почеток ми идеше на нерви...ама сеа се заљубив!:vozbud:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
13
Поени од реакции
2
Номинирани за излегување се:

Симона
Александра
Александар Тарабунов :nenene:
Преслава
Русина


Се надевам дека бугарите ќе го спасат вечер Александар ,зошто кај нас МА започнува од 20.30 и + тоа,не е на живо ,кога веќе се ќе помине и е касно за гласање. :nesum:
 

ivana87

magic is everywhere
Член од
7 јуни 2007
Мислења
1.613
Поени од реакции
220
Номинирани за излегување се:

Симона
Александра
Александар Тарабунов :nenene:
Преслава
Русина


Се надевам дека бугарите ќе го спасат вечер Александар ,зошто кај нас МА започнува од 20.30 и + тоа,не е на живо ,кога веќе се ќе помине и е касно за гласање. :nesum:
Исто и јас сум за Александар :zver: Како не е на живо:toe::toe:
 
S

Stefi070

Гостин
dostate be so toj bojan. seljak neviden e vo bitola. stramota e da recite deka bil ko tose. BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Номинирани за излегување се:

Симона
Александра
Александар Тарабунов :nenene:
Преслава
Русина


Се надевам дека бугарите ќе го спасат вечер Александар ,зошто кај нас МА започнува од 20.30 и + тоа,не е на живо ,кога веќе се ќе помине и е касно за гласање. :nesum:

Ццц кај отиде светот бе :tapp::tapp:

Тарабунов номиниран ?? не дека е македонец ама овој Димитар отпеа 2 пати полошо од тара ... се надевам дека ќе отпадне Александра,неможам да ја смислам со тој машки глас...а за победници ги гледам Бојан,Маги,Тара или Русина
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
13
Поени од реакции
2
Исто и јас сум за Александар :zver: Како не е на живо:toe::toe:
Не е во живо миличка,МА започнува во 19.00 на БТВ по македонско време и трае час и половина,а на А1 даваат снимка од 20.30 кога веќе е завршено и мислам дека СМС-ите што ги пуштаме се за џабе,затоа што во 20.30 веќе се знае кој е спасен.:tapp: :lud:
Само во среда е во живо на А2,понеделник и вторник е снимка,затоа и оддолу има пишан превод,како инаку ако е во живо би преведувале?
:coffee:
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
441
Поени од реакции
111
dostate be so toj bojan. seljak neviden e vo bitola. stramota e da recite deka bil ko tose. BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!BOJAN SELJAK NAJGOLEM!!!!!!!!!!!!!!!
Ne znam kakov e ,ama bivase li na onaa unicef priredbata da im ja pee onaa pesna na maline deca:tapp:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
13
Поени од реакции
2
Ајде, Александар и Русина се спасенииииииии.:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom