Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Каде можам да го наместам името на телефонот т.е. на блутуТ нели.. и има да го потпишам.. за HTC Touch.:) Help?
Еј сум забораил веќе ... ај пробај дали ќе се смени во тој делот ако му пишеш име на корисникот кај беше точно незнам
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Каде може да најдам Сони Ериксон валкмен слушалки.

вакви.
 

dragansk

хелоу...
Член од
2 февруари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
4
знае ли некој како се титка на т-мобиле ако немаш кредит :)
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.031
Поени од реакции
6.051
Иам Wi-Fi на W705i. Се конектирам преку тоа кај мене на Вајрлес, и коа ќе сакам да посетам било која страна ми вика Internet Settings Missing. до Вчера вака не ми праеше. Чаре?
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Планирам да купам нов мобилен оваа недела. Ми се допаѓа Lg kc550 некои другари ми рекоа дека не е добар и за тие пари има подобри, не ги бивало Лг телефоните... Да ги послушам ли другарите? Да почекам и разгледам уште некои телефони или да го земам овој. По можност би сакал некој да ми даде свое мислење ако досега го имал или го користел овој телефон.



 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Планирам да купам нов мобилен оваа недела. Ми се допаѓа Lg kc550 некои другари ми рекоа дека не е добар и за тие пари има подобри, не ги бивало Лг телефоните... Да ги послушам ли другарите? Да почекам и разгледам уште некои телефони или да го земам овој. По можност би сакал некој да ми даде свое мислење ако досега го имал или го користел овој телефон.
Послушај ги другарите арно ти мислат, елќиво не го бива има некоја напумпана камера што незнам колку ја бива и слаби функции, разгледувај си други телефонки :vozbud:
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.897
Поени од реакции
717
Имам Нокиа 6600 Слајд ако некој знае да ми каже дали може да се стави пасворд на пораките????Ако знае нека каже и како.:back:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.254
Поени од реакции
8.340
Сони ериксон Ц510 прима само т-мобиле картичка може некој да објасни дали може да се направи да работи и на космофон и колку би чинело тоа :helou:
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Сони ериксон Ц510 прима само т-мобиле картичка може некој да објасни дали може да се направи да работи и на космофон и колку би чинело тоа :helou:
ke go otklucis kaj nekoj od mobilarive :) :helou:
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Сони ериксон Ц510 прима само т-мобиле картичка може некој да објасни дали може да се направи да работи и на космофон и колку би чинело тоа :helou:
Треба да се декодира телефонот зошто е заклучен на мрежа т.е. да работи само на т-мобиле ... после декодирање ќе можеш да ставиш картичка од било кој оператор :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom