Не дамо Титулу !!!
19 ноември 2008
5.335
1.442
Мноогу слабо прво полувреме...немаше ни една закана кон голот на Шварцер,немаше некоја поврзана акција,добри пасови...значи играњето на Сколс со рака го смени мечот во корист на Фулам...така беше со Ливерпул кога Видич грешеше,сега Сколс...почнаа секоја утакмица да прават пенали,црвени картони,суспензии....ај барем нерешено во вториот дел

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
14 декември 2007
8.809
452
КАТАСТРОФА, ТРЕБАШЕ ДА ПРИМИМЕ УШТЕ 3-4 ГОЛА!
НЕ ЗНААТ КАЈ ТЕРААТ ПОВЕЌЕ, СО ВАКОВ ПРИСТАП НЕСЕРИОЗЕН ОД СТРАНА НА НАЈИСКУСНИТЕ, ЦРНО НИ СЕ ПИШУВА!

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
5 февруари 2009
32.635
43.395
Ај фала богу заврши прв дел!Ферги ако не ги среди сеа не ја бива.Една шанса немавме ееееј.Овие нашите се како моите другари од маалото..ЦЕЛИ СМЕ ЗАНИКАДЕ ДЕНЕС!!Роналдо никаде го немаше,Бугаринот ко колбас е,ако не влезе Руни ќе го пушиме..А овој судијата да му го ебам мамето педерско,да му ебам гомното вирано цел меч еден фаул не ни досуди,а 2-3 жолти ни опна

caci_cris7

Red Devil Girl 4ever
28 октомври 2008
294
3
Оваква игра одамна не сум видела :nesvest:. Па против лузерпул не играа вака бе, што им бидна, зарем од еден пораз се разочараа? Една салам топка не можат да примат, една добра акција не можат да направат,:uvo: ............. е така не се брани титула.
Мислам дека во второ треба да ги пушти Руни и Тевез, ќе треба брза игра и што побрзо постигнување гол, оти со оваа игра како во првото полувреме ни нерешено нема да извадат.

DimceY

Jimmy
20 ноември 2007
5.769
5.508
дечки кај ја глеате бре утакмицава, ја никаде не можам да ја најдам никаде??? У ПМ

25 декември 2008
189
17

Знаеш ли како е да изгубиш од еден тимовите што се борат за титула со резултат 1-4 + на домашен терен..Падната им е самодовербата..А и не треба многу да се отвараме ќе ни биде ранлива средината

radzo

Man Utd!
20 јануари 2008
696
17

Еве ти , добра слика,и не сецка

А за играта катастрофа..се надевам дека второ полувреме ќе се смени се! Веруваме сите во тоа..без разочарувања

17
Добивте предупредување од Syn и ве молам такви обични прашања во социјалната група...Роналдо игра,Руни не!

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
23 март 2008
12.633
11.251
Не ја гледам утакмицата, но ве читам, и не сум баш задоволен од тоа што го читам.
Значи мора да се подобриме во второто полувреме, ако не победа, барем нерешено, и кикс на Челзи.

caci_cris7

294
3
Ти да знаеш само на мене како ми беше, три дена бев “болна“ (уствари не верував, ама ништо друго не ми останува освен да се помирам со тоа) а можам само да замислам нив како им било. Ама фудбалот е таков, има победи, порази и нерешени резултати.
Епа баш оти им е падната самодовербата сега треба да победат и да им се врати. И башка имаа цела недела да одморат. Ај ке видеме што ке биде во второ полувреме, се надевам дека ке направат некоја добра акција и гол да видеме во мрежата на Фулам.

Браво за Ферги, го пуштил Руни :vozbud: