Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.494
Поени од реакции
4.339
абе не ми се веруваааа:nesvest::nesvest: незз што да кажам ЈБГ

и плус руни црвен има ли крај ова беее
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Ете уште еден црвен, формата не е вечна...:toe:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
РУНИ КЛОШАР ГЛУП ТЕМПЕРАМЕНТЕН, ГОВЕДО ЕДНО СМИРИ ТОА НЕРВИТЕ ВОЛ ГЛУП! ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛ ААСИХДАШ_ОИХДШАОСДХЃАСОДАСОИПДЈЌДСА ПИЧКУ МАТЕР МАМАТА У ПИЧКА ДА ИДЕ ЦЕЛ ЕБАН ТИМ ШО КОЈ КУР ИМ Е?! СЕА ОСАКАТЕНИ ЌЕ БИДЕМЕ НАТАМУ, НИ ОДБРАНА НИ СРЕДИНА НИ НАПАД КЛОШАРИ!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Јбг, криза!

Но, се додека сме први на табелата, можат да ни го цицаат.
И ја мислев така се то денес.Се поблиску ни се Ливерпул,заеби преостанат меч треба да глеаме за нас и со оваа игра нишо не праиме.Кај најдовме у ку*ац сеа да паѓаме у криза!Минатата утакмица 4-0 ги тепавме на гости сеа губиме 2-0 .. едвај чекам да го слушнам Сер Алекс што ќе каже на ова.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.460
Поени од реакции
428
Ајде уште некој да ни каже дека ни падна формата
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Толку ли клубот го сакате? Еден пораз и одма си ги пцуете. Навивачи...
 

caci_cris7

Red Devil Girl 4ever
Член од
28 октомври 2008
Мислења
294
Поени од реакции
3
Еееееееееееееејјјјјјјјјјј абе нормален ли е овој судијата што прави да му е*ам мајката у копилето ниедно. Играта не беше толку катастрофа во второ полувреме за да не можеа да дадат ни еден гол, али :toe: кога не сака да влезе-не сака. ЈБГ тоа е.
 
I

InF3cTeD

Гостин
е руни руни...никогаш нема да се смени и во болница да го пратат да се лечи таа е....нема во главата...во второ влезе и 2 жолти лапна...епа нека почне да се навикнуе и на порази дечкото оти гледам кога губат неможе да трпи...
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Лелеле се молам ова да го сањам. Се молам. Како можеше ц ц ц. Ај Сколс црвен што доби не беше големо чудо ама сеа па и Руни. Не ми се верува. Единствено добро од ова е дека за два жути еден меч бан се добива и дека сега за сега Тотенхем води против Челзи 1-0. Да се надеваме и ќе ја зголеми предноста.
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Катастрофа, немам шо да кажам друго. Премногу слаба игра, а врв на се Сколс со рацете, ништо ич. Да се надеваме дека наредниот натпревар ќе излеземе од кризата. Добро е што и Челзи губит....
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.635
Поени од реакции
43.394
И сеа против Астон Вила без Вида,без Сколс и без Руни:tapp::tapp::tapp:
СУДИЈАТА:pusk:
А овој бугаринот откога излезе барем почнавме да напаѓаме,неможам да го гледам
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
срека во несрека што челзи губат!инаку катастрофа денеска,со кој играме следно коло?ај да се надеваме на дека ке излеземе од кризата!судијата тиквар
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom