caci_cris7
Последна активност:
12 октомври 2013
Член од:
28 октомври 2008
Мислења:
294
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
58
Роденден:
јуни 13

Сподели преку:

caci_cris7

Red Devil Girl 4ever

Последна активност:
12 октомври 2013
  1. Capitano
   Capitano
   Од кога си отиде playboy Nr.7 те нема веќе да пишуваш на фанклуб.
   Да навиваше повеќе, можеби ќе освоевте барем уште 2 бода :smir:
  2. 0C0FFEEBABE
   0C0FFEEBABE
   Мило ми е што помогнав!
  3. Chombe_United
   Chombe_United
   СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА, ЗДРАВЈЕ, УСПЕХ И ПРОСПЕРИТЕТ И УШТЕ МНОГУ ТИТУЛИ ЗА НАШИОТ ОМИЛЕН ФУДБАЛСКИ ТИМ ВО СЛЕДНИТЕ 365 ДЕНА ВИ ПОСАКУВААТ ОД ФАН КЛУБОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

   GLORY GLORY MAN UNITED!
  4. DarkWalker
   DarkWalker
   btw Ми се допага тоа за кој клуб навијаш :) Риспект ;)
  5. DarkWalker
   DarkWalker
   Да да во право си , али знаеш кои жени се за на трибина :) оние што стварно идат да навиваат за клубот , а не само заради тоа што дечкото или симпатијата игра во клубот :))) свакаш :))
  6. navivacka
   navivacka
   Колешке како иде,ке ги тепаме ли:)

   Long Live United
  7. Apokalipto
   Apokalipto
   Благодарам :D
  8. navivacka
   navivacka
   Ja nisam andjeo fini, samo te iskoristavam izvini,mene su me stvorili djavoli i krvave kise,za mene je ljubav samo MANUTD i nista vise :pipi:

   Извини сега што вракам не се бев конектирала порано:) добра е песницката нели:)
  9. navivacka
   navivacka
   колешке како е...се загуби,што прогнозираш за денешниот натпревар:)
  10. United Rule
   United Rule
   Среќен роденден, се најубаво:)

   [IMG]
  11. Гробар Мкд
   Гробар Мкд
   Имаше работа онаа недела и не го зема а и забрави... еве утре ќе одам, ако па не забравам
  12. reddevil4ever
   reddevil4ever
   имаше низ другите фанклубови постирано,прочитав некаде а и коментаторот на сител рекол дека од следна сезона ПЛ на сител
   :jaj:
  13. Гробар Мкд
   Гробар Мкд
   Договорено... ај утре ако можеш однеси го кај Борче, ја ќе префрлам кај мене дома и ќе го однесам па кај Борче...
  14. Гробар Мкд
   Гробар Мкд
   Ај остави го кај Борче или на ЦД или на флеш и кажи колку пари ќе треба и ќе ти дадам... абе Манчестер го гледам 10-12 години и не е случајно тоа шо го кажа, стра ме беше и кога да видеш и така испадна ама финале е и некој мораше да изгубе... добро е шо беше овака без поголеми стресови, за разлика од навивачите на Челзи ланското финале :)
  15. Гробар Мкд
   Гробар Мкд
   ОК ОК фала... од 1-ви па натака ќе симнувам, а и треба прво да се учленам у тај форум... ќе симнемо не е проблем, прво да освоемо у Среда тоа шо ни е задача па после ќе симнувам... :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  јуни 13

  Потпис

  Take me home, United Road, To the place I belong, To Old Trafford, To see United, Take me home, United Road...
  LONG LIVE UNITED​