ПРОТЕСТ ПРОТИВ МЕНУВАЊЕТО НА УСТАВНОТО ИМЕ! ВТОРНИК, 18:00, плоштад МАКЕДОНИЈА!

Статус
Затворена за нови мислења.

Sebastian

Too weird to live, too rare to die
Член од
26 јануари 2007
Мислења
606
Поени од реакции
9
А видете го Трендо педерот објавува вест кои земји го признале Косово, а за протестов едно мало банерче на кое пишува само „Вторник 18 ч. Плоштад МАКЕДОНИЈА“ и тоа е при крај на сајтот. Нека реагира некој што го знае - да ја објави веста - и да стои цело време на прва страна. Наместо линк до „K8tie“ нека напише за протестов.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
А видете го Трендо педерот објавува вест кои земји го признале Косово, а за протестов едно мало банерче на кое пишува само „Вторник 18 ч. Плоштад МАКЕДОНИЈА“ и тоа е при крај на сајтот. Нека реагира некој што го знае - да ја објави веста - и да стои цело време на прва страна. Наместо линк до „K8tie“ нека напише за протестов.
Нема веќе ни банерче на Он.нет :(
 
Член од
4 март 2007
Мислења
698
Поени од реакции
137
Не ми е чудно за Трендо, тоа педерче само за сеир го има.
Опериран од патриотизам,комуњар!
Кај нашол место таму го ставил, во подрум.
Немој екслузивната вест за косово да не е доволно упадлива!
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Нема веќе ни банерче на Он.нет :(
Има подолу. Но што е тука е, верувам дека ќе се собере поголема маса на луѓе. Инаку честитки за организаторите и ја имате мојата подршка.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Bravo,Serpico i ako jas ne se zanimavav so polikata,a i ova ne e do tolku politaka,sepak imeto ni e Makedonija i ke ni ostane Makedonija!
BRAVO MAJSTORE!
 
Член од
22 мај 2006
Мислења
400
Поени од реакции
4
Ako se soberat poveke od 100.000 lugje, castam cel forum pivo.
A ako se soberat poveke lugje od na mitinzite na vmro-dpmne i sdsm vo Skopje na plostad, ima nadez.
 
Член од
20 јули 2006
Мислења
260
Поени од реакции
10
Mislam deka vekje kazav kolku sum presrekjna shto makedonskiot identitet se aktivira epten.Sakam samo da predlozam kako i da bide utre(a se molam da bidete brojni i gromoglasni) da ne zastanete tuka.Prodolzete,se'dodeka ne stane golema rabota za koja kje se zboruva nasekade, i dodeka ne se pridruzat i mali i stari i site etnikumi(se nadevam iskreno)."Neka ne cujat kolku sme,crveno-zolta toa e boja za koja zivot davameeee"
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.579
Definitivno doagam i na sekoj sto go znam ke mu soopstam.
Makedonija zasekogas.
 

Станоја

The Patriot
Член од
31 јануари 2008
Мислења
1.322
Поени од реакции
29
Ќе има надеж ако сите си ја завршиме работва како што треба, без да кажуваме филозофии.

Ај фатете се сите за работа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom