bube
Поени од реакции
77

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво. Дали би ти било проблем да ми пишеш маил, би сакал да те распрашан нешто повеке за вработубвање во германија. поздрав
    Треба да учиме и работиме од утро до мрак, крв од мака да проплукаме и солзи од замор да исушиме! *

    *Преземено од Македонцки
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom