Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Член од
21 септември 2009
Мислења
77
Поени од реакции
0
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Аситентот по економика кажа дека колоквиумот ќе биде до 155 страна а спомна некои страни да не се учат.Е сега не сеќавам дали кажа од 121 до 140 и некоа или 21 до 40 и некоа.Ај некој ако се сеќава добро нека ми каже...

Прво мислење на оваа тема од моја страна.Баајџи не има.Каде и шо ќе работиме кој не знае...Важно ние се трудиме да завршиме
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Има ли некој од тука избрано Маркетинг на услужни дејности? Ај кажете нешто ве молам. Дали има закажано кога ќе биде првиот колоквиум, до која страна, такви работи.
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
ај колеги честито 500 страни трачарење професори и остали слични активности, а и дај боже уше по многу да ни се множат.

1. @ #Серафимоски#. колега касниш.
2. МИЈАЛЧЕ САНТА RULEZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!!!
3. Која е страната за зачленување на Зефир ????
4. Млад надежен, бистар, студент од прва година на економски факултет со амбиции за освојување на економскиот свет, бара соодветна група за неговите способности која ке го прифати како член во истата за вежбите е-бизнис во првата група од 8-10 часот.
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.154
Поени од реакции
2.755
Ај некој нека каже дали може да мигрирам од Деловна Етика на Англиски изборен(ако има ваков изборен),колку се плаќа и кога треба да го направа ова:smir:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Колеги, Основи на е-бизнис се полага на англиски или македонски? Да знам како да го учам :pipi:
На англиски ама ако сакаш може и да ти дадат тест на македонски.

Ај некој нека каже дали може да мигрирам од Деловна Етика на Англиски изборен(ако има ваков изборен),колку се плаќа и кога треба да го направа ова:smir:
Не верувам дека може да земеш сеа предмет кој веќе поминал во минатиот семестар.
3. Која е страната за зачленување на Зефир ????
4. Млад надежен, бистар, студент од прва година на економски факултет со амбиции за освојување на економскиот свет, бара соодветна група за неговите способности која ке го прифати како член во истата за вежбите е-бизнис во првата група од 8-10 часот.
www.zephyr.ugent.be
Како ќе бидете седнати на вежби според списокот така ќе ви бидат групите, не си бирате вие сами.
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
zephyr.ugent.be
Ako ne si se zachlenil do sea nema da vlezesh vo grupata od 8 chasot :) ushe preeska beshe full

I profesorot reche demek sami kje si birame so koj kje bideme :)
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
:costumed2
Кој ги има книгиве да ги продава нека ми пише на ПП ако има таков :uvo:

Инфомрмациони технологии
Менаџмент на мал бизнис
Менаџмент на човечки ресурски
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.154
Поени од реакции
2.755
The mummy returns каде можам да прашам за ова.Ваљда на студенски прашања а??И колку се плаќа дали знаеш?
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Ај некој нека каже дали може да мигрирам од Деловна Етика на Англиски изборен(ако има ваков изборен),колку се плаќа и кога треба да го направа ова:smir:
Можеше, се префрлив јас од деловна на информациони... е сеа, дали може сеуште, пошто веќе е почнат втор семестар не знам. Оди во архива со молба и таксена марка, ваљда ќе ти ја прифатат. Поздрав
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
:costumed2
Кој ги има книгиве да ги продава нека ми пише на ПП ако има таков :uvo:

Инфомрмациони технологии
Менаџмент на мал бизнис
Менаџмент на човечки ресурски
Првата и на ново да ја купиш не верувам дека е поскапа од 300-400 денари...
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
zephyr.ugent.be
Ako ne si se zachlenil do sea nema da vlezesh vo grupata od 8 chasot :) ushe preeska beshe full

I profesorot reche demek sami kje si birame so koj kje bideme :)
фала колешке за информацијата дека го "ебав ежот" уште пред сам да се уверам.
јебига мрзата не убива али заради нејзе се иде на вежби у 6 саат.:toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom