Фан Клуб : Фени Индустри

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
ај честито малко каснам ама сепак се радувам шо тепавте и така треба да продолжете:vozbud::smir:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Браво ФЕНИ ...Браво.:vozbud::vozbud:11 поени разлика во Крагуевац,а ви даваа 4 коеф...Работнички ја фатив 1.4 коеф..Вас ве фатив 4 коеф...Браво...Убав ден:vozbud::helou:
Как не ми текна и јас да ги уплатам цц 4 коефициент :helou:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Искрено мене лично ме изненади оваа победа на фени, но ако продолжат вака навистина сме се подценувале што до сега не сме пријавувале мкд клубови во европа.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Искрено мене лично ме изненади оваа победа на фени, но ако продолжат вака навистина сме се подценувале што до сега не сме пријавувале мкд клубови во европа.
Мене ни малку не ме изненади,со оглед на тоа каков ростер има ФЕНИ :helou::smir:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Па добро, Раднички Крагуевац не е баш репер за квалитетен европски клуб, ама сепак не смее да се занемари победа над тим кој игра во лига далеку поквалитетна лига од нашата, до пред некоја година ниту еден кавадарченец не можеше да замисли дека ќе имаме кошаркарски шампион, уште помалку достоен репрезент во интернационална лига, уште не сме навикнати на вакви успеси, на победи со српски екипи, ама мислам дека нема да биде проблем да се адаптираме :)

Леле кое лудило ќе биде следната среда во Јасмин :vozbud:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Па добро, Раднички Крагуевац не е баш репер за квалитетен европски клуб, ама сепак не смее да се занемари победа над тим кој игра во лига далеку поквалитетна лига од нашата, до пред некоја година ниту еден кавадарченец не можеше да замисли дека ќе имаме кошаркарски шампион, уште помалку достоен репрезент во интернационална лига, уште не сме навикнати на вакви успеси, на победи со српски екипи, ама мислам дека нема да биде проблем да се адаптираме :)

Леле кое лудило ќе биде следната среда во Јасмин :vozbud:

Со кого игра фени следната среда?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Рапид се откажаа од лигата, Брашов се на нивно место.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
со мало задоцнување честито победа
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
oooo sme pobedile dobro e toa...Prvo poluvreme 48 kosa a vtoro 26.Mal pad ali vazno sme tepale.Kol uste sega go predlagam za najdobar igrac vo celata liga.A cemata cim dal 13 kosa osekam imaa maanato 15 pati za tri i pogodil 3 pati i ima nekoe slobodno.Cestitki a narednata Sreda ke ima festivali.Polna sala i zeska atmosfera i sekako ppo moznost lozari...Sepak e internacionalno a F.K Tikves i R.K Tikves ne veruvam deka vo najbliska idnina bi igral.Zatoa site vo sala da navivame...
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Ej ke gi tepate Radnicki nie gi tepaaame lani na prijatelski, moze i da ne se nekoe merilo prijatelskite ama siguren sum deka mozete da gi pobedite bidejki feni ima spored mene mnogu silna ekipa....Pozdrav od mene ke ga igram cista 2, 4 koef e :smir::smir::smir::smir::smir:i so Sreka da pobedi Feni
Kazah fanah go Feni dzabe ka me zaeba edna umrana ekipa Degefors za 7000 kako i da e iskreni cestitki za pobedata i mislam deka ste prvi favoriti za titulata...
Pozdrav od mene i srekno :smir::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom