Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ај со среќа вечер да ги растурете, иако ќе биде тешко. :wink:
И од мене со среќа...Со цело срце ќе навивам за вас и Работнички...Иначе ве има во спортлајф:
Balcan League 19:30 Radnicki 034 (-9) 1.85 15.00 1.85 Feni Industries
И ќе ја играм 2ка...Значи Фени да не изгуби повеќе од 9 разлика...:helou:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Ej ke gi tepate Radnicki nie gi tepaaame lani na prijatelski, moze i da ne se nekoe merilo prijatelskite ama siguren sum deka mozete da gi pobedite bidejki feni ima spored mene mnogu silna ekipa....Pozdrav od mene ke ga igram cista 2, 4 koef e :smir::smir::smir::smir::smir:i so Sreka da pobedi Feni
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ej ke gi tepate Radnicki nie gi tepaaame lani na prijatelski, moze i da ne se nekoe merilo prijatelskite ama siguren sum deka mozete da gi pobedite bidejki feni ima spored mene mnogu silna ekipa....Pozdrav od mene ke ga igram cista 2, 4 koef e :smir::smir::smir::smir::smir:i so Sreka da pobedi Feni
И јас се мислам дали со Разлика +9 за Фени,или чиста 2ка.:uvo:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Абе одам у кладилница и не дават да ја уплатам Фени 2-ка за 500 денари пичка им материна .. кошаркарските балкански натпревари не се играле сингл .. :tapp:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ајде момци Европска кошарка почнува :vozbud:

Очекувам победа од нашите вечер, знам дека екипата има големи можности и убеден сум дека можат да го поразат Раднички.

И за пренос има ли разбрано нешто некој?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Schedule пишува ..одам инфо Full Time Result Only. така да нема да имаме резултат изгледа по четвртини туку само краен.гуд лак
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Schedule пишува ..одам инфо Full Time Result Only. така да нема да имаме резултат изгледа по четвртини туку само краен.гуд лак
И на другите сајтови стои истото FT RESULT ONLY...тка да ќе почекаме до крајот на натпреварот..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom