Heroes

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
S04E12 торент по ПП да прати некој ако има
неможам да најдам

фала
 
I

Intex

Гостин
Ја изгледав 12-ката. Е ова е веќе епизода. Интересни моменти, интересни дискусии, по малку долги разговори, ама ќе ги заборавиме нив. : )
Nathan is gone. Rest in peace, man.

П.С. Кога ќе има следна епизода? Читам на heroes wiki дека следната епизода е на 4-ти јануари. Многу чекање е.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
И ја мислам дека е завршено со Нејтан. Многу ја тупи Семјуел со долгите говори, ете сега видовме дека ја мести Клер. Инаку нели можеше Пит да го викне црнецов да избрише се од Сајлар?
 
I

Intex

Гостин
И ја мислам дека е завршено со Нејтан. Многу ја тупи Семјуел со долгите говори, ете сега видовме дека ја мести Клер. Инаку нели можеше Пит да го викне црнецов да избрише се од Сајлар?
Пит можеше сам да го направи тоа.
И да го направеше, Сајлар пак ќе се вратеше, зошто умот на Нејтан не сакаше да се бори. :(

Во наредната епизода, Перо наш ќе ги постави темелите на нешто (сеуште не е откриено што), исто како што Петар ги поставил темелите на црквата.
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Ја мислам дека хирос почна да ја тупи и да жуља до јаја во последната сезона. Акција нема, интензивност нема, херојство нема веќ 2 сезони.
Првите делови беа најбољи. Сега више оној со ќерка му клер ја тупи се осеќам како да гледам шпанска серија, раскинуваат се вљубуваат. А и нема некој лик што ми се свиѓа , некој кул тип или типка.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Пит можеше сам да го направи тоа.
И да го направеше, Сајлар пак ќе се вратеше, зошто умот на Нејтан не сакаше да се бори. :(
Знам дека можеше ама црнецот е поискусен, можеше да го исчисти Сајлар и без да се бори Нејтан. (мое мислење) :toe:

Убеден сум дека ќе биде интересно наредна епизода ама кој ќе чека цел месец. :|
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
за женските фанови на Сајлар :kesa:



Ќе полудам без нови епизоди. :toe:
Хаха, јас сум од женските фанови на Сајлар, ама баш таму не ми се свиѓа.
Инаку, сериозни се они дека дури до јануари треба да чекаме? Што мразам вака кога ќе ми секнат епизоди од некоја серија..

А како што можеше да ја вратат сто пати онаа Ники/Џесика/Трејси, така очекувам у наредна епизода да го видам
Нејтан жив и здрав, и назад у сопственото тело!
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Koga novi epizodii utre.? ili posle nedela dena....
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Koga novi epizodii utre.? ili posle nedela dena....
утре и тоа двојна епизода имаш утре. Ќе биде интересно.

Хаха, јас сум од женските фанови на Сајлар, ама баш таму не ми се свиѓа.
Инаку, сериозни се они дека дури до јануари треба да чекаме? Што мразам вака кога ќе ми секнат епизоди од некоја серија..

А како што можеше да ја вратат сто пати онаа Ники/Џесика/Трејси, така очекувам у наредна епизода да го видам
Нејтан жив и здрав, и назад у сопственото тело!
Е затоа ќе гледаш soap operas тие ги снимаат на големо и имаш по 5 епзиди неделно и немаш гајле никогаш нема да ти секнат.
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
утре и тоа двојна епизода имаш утре. Ќе биде интересно.

Е затоа ќе гледаш soap operas тие ги снимаат на големо и имаш по 5 епзиди неделно и немаш гајле никогаш нема да ти секнат.
Ти да гледаш soap operas, цел живот! Морее, Шехерезат да гледаш! :P :D (каква клетва, јас се извинувам)
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Ти да гледаш soap operas, цел живот! Морее, Шехерезат да гледаш! :P :D (каква клетва, јас се извинувам)
Немој те молам немој само не шехереад. Уше два грама мозок ми останаа у главата не сакам и тие да ми отидат немој да ме колнеш те молам.

Еј, у колку саат е епизодата? Ако до 4 има торенти, да си почекам да ја изгледа. :kesa:
Не верувам двојна епизода е кај 5 ке испадне и после треба 1 и пол час да ја гледаш. Легни си поарно утре од сабајле. (не ми се верува какви совети делам:smir:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom