Heroes

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Ги има на замунда двете епизоди.
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Interesni epizodi iako ne mi e jasno kako se zaeba Kler pak da mu veruva na Samuel toa ne mi e jasno...
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
samo gospod znae so ke bide...
doktorkata ima interesna mok:)
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
Се собра дружинава против Самуел

ќе има интересна борба овде
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
kolku tolku ke bide samo neka ne tupat so dolgive razgovori sakame akcija..
btw novata epizoda ke bide interesno spored trailerot
http://www.youtube.com/watch?v=QrEbpN3IibI
 
I

Intex

Гостин
kolku tolku ke bide samo neka ne tupat so dolgive razgovori sakame akcija..
btw novata epizoda ke bide interesno spored trailerot
Сите се вратија од мртвите според трејлерот. Не е малку банално и глупо?
Клер и Сајлар, а. Долго време претпоставував дека овие двајца ќе бидат заедно, само не знаев уште колку ќе треба да чекам. Би биле интересна двојка, далеку подобра од двојката Сајлар-Ел.
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Сите се вратија од мртвите според трејлерот. Не е малку банално и глупо?
Клер и Сајлар, а. Долго време претпоставував дека овие двајца ќе бидат заедно, само не знаев уште колку ќе треба да чекам. Би биле интересна двојка, далеку подобра од двојката Сајлар-Ел.
Ovie mrtwite se vratia kako sudii na Hiro izgleda...
a kler i sajlar pa moraa nekako da privlecat vnimanie;)
 
I

Intex

Гостин
А ќе ми ја најде некој песната шо иде у позадина во првата епизода од трета сезона коа Сајлар и кажува на Клер дека е различна од другите и заминува?
Ја имаше и тогаш коа Сајлар излезе од земја и имаше амнезија. Фала. : )
 
I

Intex

Гостин
Конечно нешто добро од Хероите. Не ми е јасно шо се случи со Перица на крајот? Се најде во некоја паралелна димензија или? xD
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Луѓе до каде се стасани хероиве??? Која сезона која епизода, оти сакам да продолжам да ја гледам, па отприлика да знам колку епизоди ме чекаат:):smir:
 
I

Intex

Гостин
Луѓе до каде се стасани хероиве??? Која сезона која епизода, оти сакам да продолжам да ја гледам, па отприлика да знам колку епизоди ме чекаат:):smir:
Сеа се на четврта сезона 17-та епизода.
Прва сезона 23 епизоди, втора 11, трета 25, четврта 19 (уште две остануваат значи). Се вкупно завршно четврта сезона ќе се 78 епизоди.
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
претпоследната тиња, а последнава епизода може да се рече ок беше

и само нека биде конечно со 19та епизода целосен крај на серијава пошто повеќе интересна приказна не можат да смислат
 
I

Intex

Гостин
претпоследната тиња, а последнава епизода може да се рече ок беше

и само нека биде конечно со 19та епизода целосен крај на серијава пошто повеќе интересна приказна не можат да смислат
Мислам дека нема да заврши со 19-ката оти треба да биде за 2 недели, значи до 5-6 февруари да заврши сезоната шо не е можно, и толку ран крај се случува само коа има штрајк на режисери, сценаристи, а такво нешто нема сега. Мислам дека ќе има уште еден пократок волум до крајот кој ќе биде ко резиме на цела серија.
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
Мислам дека нема да заврши со 19-ката оти треба да биде за 2 недели, значи до 5-6 февруари да заврши сезоната шо не е можно, и толку ран крај се случува само коа има штрајк на режисери, сценаристи, а такво нешто нема сега. Мислам дека ќе има уште еден пократок волум до крајот кој ќе биде ко резиме на цела серија.

и да има пократок волум се надевам дека ќе биде крај оти стварно ја затупеа работата, а досега се сум гледал и не можам да откажам за малку :tv:

тоа сакам да кажам :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom