Heroes

Ф

Фил Ајви

Гостин
Па добра беше ама фали повеќе акција. Ми станува досадно без Сајлар. :toe:

Се сеќавате на ова? :pos2:

 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Сезона 3 може некој да ми ја изреже и колку цедиња ќе фати? :) Некој од Скопје :)
 
I

Intex

Гостин
Најдобрата епизода досега во оваа сезона. Еден куп сплетки, изненадувања и многу неразрешени ситуации за наредните епизоди. Се надевам ќе продолжам со ваквото темпо.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Пишува дека сите фајлови што се аплоадирани од 11 та епизода се тргнати. :toe:
Некој линк/ови од кај симнал?
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Аууу оваква епизода чекав. Сајлар се врати, но не потполно, ми се допаѓа сега борбата за телото. Одвај чекам следна епизода, сите да се свртат против Семјуел. :vozbud:

Само Др. Кулен и јас ли ја гледаме серијата? :pos2:
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
muahaha ne ne sajtler me ima i mene gi sledam samo so nemav vreme da postiram
10 ep prosecna interesna samo za da se sledi tekot na serijata spored mene.
11 Thaksgiving super e od sega ke bide interesno cicko samuel ke si go jade stapot sega barem bi trebalo site protiv nego da se svrtat...
Sylar se vrati no za kratko vreme i toa ukazuva deka 12ep ke bide prepolna so akcija barem jas taka ocekuvam.
BTW so bidna so ando, kaj e covekov...
neso vesti za mikah
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
И јас гледам! И последнава епизода беше јака, и смешна, посебно кога Клер се исече и тој дечкото на мајка и се онесвести. И сарказмот на Сајлер стално ме смее, кој муабет им го направи на вечерата кога ги држеше како кукли Питер и Ангела.:vozbud:
Малце ми е досадно кога ќе се задржат на таа девојката во циркусот, со тетоважите. Сите други ликови ми се интересни,
најинтересен Сајлер, па Ноа Бенет, па Петрели браќата, Хиро, и Т-Бег (уште не научив како се вика тука).

Мислите дека кога Сајлер ќе си го врати телото, Нејтан ќе го снема од серијава засекогаш? :(
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Мислите дека кога Сајлер ќе си го врати телото, Нејтан ќе го снема од серијава засекогаш? :(
Па Сајлар си го врати телото и тешко дека ќе може да го исфрли духот и умот на Нејтан, евентуално ако не собере некоја моќ што ќе му го овозможи тоа, мада Нејтан го спречува да убива. А засекогаш дека ќе го снема неможеш да кажеш, затоа што смртта не е сигурна работа кај нашиве херои. Патем Семјуел се вика моќниот контролер на земјата. : )
 
I

Intex

Гостин
Мислите дека кога Сајлер ќе си го врати телото, Нејтан ќе го снема од серијава засекогаш? :(
Мислам дека телото на Нејтан ќе биде оживеено и тој ќе се врати, а пак Сајлар ќе си го земе своето тело потполно. :smir:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Мислам дека телото на Нејтан ќе биде оживеено и тој ќе се врати, а пак Сајлар ќе си го земе своето тело потполно. :smir:
Се надевам дека ќе биде така ко што викаш, мене Нејтан, откако му изградија карактер (од 2ра сезона навака), ми е многу интересен и ништо не би било исто без него. А од друга страна, и Сајлер има уште многу за убивање, и за таа работа му треба тело, така да, едвај чекам се да си дојде на место. : ))
Инаку се сеќаваш на мене? Од темата Gossip girl. И уште од тогаш не знам дали си машко или женско?:pipi:

Сајтлер, што мислиш за Семјуел (сеуште во него го гледам Т-Бег, не можам.. :D)? Негативец во крајност, или има надеж да испадне и добар?
Мене сега за сега ми е страв за Клер и Ники, зашто решија да одат во циркусот..
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Мислам дека телото на Нејтан ќе биде оживеено и тој ќе се врати, а пак Сајлар ќе си го земе своето тело потполно. :smir:
Нема шанси. Веќе се знае дека
Нејтан ќе умре оваа сезона, го најавуваа од почетокот, атка да кај и да е ќе му ги скратат маките
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Сајтлер, што мислиш за Семјуел (сеуште во него го гледам Т-Бег, не можам.. :D)? Негативец во крајност, или има надеж да испадне и добар?
Мене сега за сега ми е страв за Клер и Ники, зашто решија да одат во циркусот..

Па незнам, не би било интересно да стане добар, Лидија и Едгар нема да му простат што го уби Џосеф. Значи по мое мислење ќе си остане негативец и кога-тогаш ќе се чепне со Сајлар. :vozbud:
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Самуел и Сајлар ќе одат ќе пробат да го уништат на Петре, а после еден против друг ќе одат најверојатно, за кој е најсилен негативец, кокошнини гомца.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom