Prison Break

I

Intex

Гостин
Овде ја не гледам да пишува нит Bargain, нит е спомната некоја СФ технологија, така да уживајте.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Нп, ама изгледа не си спиел само ти :)))
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Ајмо дроги-моги изволтеееее.....:vozbud::vozbud::vozbud:

НАПОМЕНА: Торентов е исклучиво за регистрирани членови на Zamunda :smir:
Абе ако сака некој ќе му шпратам директен линк за симнување и гледање. Јас веќе ја изгледав новата епизода.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.695
Поени од реакции
13.334
Може некој да ми прати торрент линк виа ПП? Thnx in advance
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Најновата епизода од 4-та сезона е 17 така? Или можеби сум грешка? Пошто ги изгледав сите епизоди од 4та сезона уште некаде Ноември - Декември месец и сега не сум баш во тек со филмот немам претстава која епизода е најновата...Ја слегнувам 17та епизода од торент ако не е таа новата кажете, сега баш гледам дека и 18та епизода има...Ги имате на 0.arenabg.com и многу брзо се слегнува а и на zamunda.net ги има мислам :toe::helou:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Најновата епизода од 4-та сезона е 17 така? Или можеби сум грешка? Пошто ги изгледав сите епизоди од 4та сезона уште некаде Ноември - Декември месец и сега не сум баш во тек со филмот немам претстава која епизода е најновата...Ја слегнувам 17та епизода од торент ако не е таа новата кажете, сега баш гледам дека и 18та епизода има...Ги имате на 0.arenabg.com и многу брзо се слегнува а и на zamunda.net ги има мислам :toe::helou:
Taa е, симни ја, и после неа уште неколку епизоди и тука е крајот.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Најновата епизода од 4-та сезона е 17 така? Или можеби сум грешка? Пошто ги изгледав сите епизоди од 4та сезона уште некаде Ноември - Декември месец и сега не сум баш во тек со филмот немам претстава која епизода е најновата...Ја слегнувам 17та епизода од торент ако не е таа новата кажете, сега баш гледам дека и 18та епизода има...Ги имате на 0.arenabg.com и многу брзо се слегнува а и на zamunda.net ги има мислам :toe::helou:
18 е најнова, и има уште 6 епизоди до крајот...

Season 4, Episode 19: S.O.B.

Original Air Date—1 May 2009

Season 4, Episode 20: Cowboys and Indians

Original Air Date—8 May 2009

Season 4, Episode 21: Rates of Exchange

Original Air Date—15 May 2009

Season 4, Episode 22: Killing Your Number

Original Air Date—15 May 2009

Season 4, Episode 23: The Old Ball and Chain

Original Air Date—2 June 2009

Season 4, Episode 24: Free

Original Air Date—2 June 2009
 

Kajgana Shop

На врв Bottom