Prison Break

I

Intex

Гостин
Добра беше епизодата бе. Не така само избрзувајте со заклучоци. Оваа епизода баш ми ги врати надежите дека може ке се поправи серијата.
 
Член од
11 септември 2008
Мислења
224
Поени од реакции
6
Ај пратете ми и мене линк. Фала однапред
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.695
Поени од реакции
13.334
Ја изгледав... Импресии табула раза. Иди ми дојди ми, фати ме, ќе те фатам. Башка што си направив ретро преглед месецов од прва сезона па навака. Останувам на ставот дека и` се гледа крај на серијата. Крај без голем успех.
 

ANTIPATER

of Macedon
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.181
Поени од реакции
44
Само што ја изгледав.....
Квалитетот е истиот како и на останатиот дел од 4та сезона,далеку послаб од другите ама што е тука е......на изгледани без малку 4 сезони греота е да не ги изгледаш и последните неколку епизоди.:toe:
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Добра беше епизодата бе. Не така само избрзувајте со заклучоци. Оваа епизода баш ми ги врати надежите дека може ке се поправи серијата.
Кои надежи да ги врати? Готова е серијата веќе.
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Е па почнаа да стануваат клаустофобични па сега бегаат на отворено,премали се затворите за нив :helou:

Битно јас си гледам серијава до самиот крај и мува не ме лази.Колку сакате мрчете дека не чини,Призн брејк докажа како се прави must see серијал:smir:
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
Е па почнаа да стануваат клаустофобични па сега бегаат на отворено,премали се затворите за нив :helou:

Битно јас си гледам серијава до самиот крај и мува не ме лази.Колку сакате мрчете дека не чини,Призн брејк докажа како се прави must see серијал:smir:
БРАВО братче за постот!!!
 
I

Intex

Гостин
Е па почнаа да стануваат клаустофобични па сега бегаат на отворено,премали се затворите за нив :helou:

Битно јас си гледам серијава до самиот крај и мува не ме лази.Колку сакате мрчете дека не чини,Призн брејк докажа како се прави must see серијал:smir:
Брат, ова е најдобриот пост кој го имам прочитано досега. Секоја чест за постот.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.520
Поени од реакции
47.832
дали тоа Скофилд уби човек минатава епизода, и ако да дали му е тоа сефте?? :)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Имам уште 2-3 епизоди, па ќе ви се приклучам во дискусијава онака достојно :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom