Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Ако е вистина ова, официјално ги замразувам сони ! Не ми е гајле ако ми дадат некоја срање игра што вреди 5долари (и 30 нека биде) и која нема никогаш во живот да ја пуштам.
ААААААААААААААА :nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:
 

sveznajko

Random nobody
Член од
17 август 2006
Мислења
522
Поени од реакции
101
Ако е вистина ова, официјално ги замразувам сони ! Не ми е гајле ако ми дадат некоја срање игра што вреди 5долари (и 30 нека биде) и која нема никогаш во живот да ја пуштам.
ААААААААААААААА :nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:
Па ти играш мултиплејери - не ти мења баш , мене ќе ми биде по ќеф да ми дадат некоја од ПСН. :P
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Па ти играш мултиплејери - не ти мења баш , мене ќе ми биде по ќеф да ми дадат некоја од ПСН. :P
Абе да ми го дадат новиот map pack за BO ќе им простам колку толку ...
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Ако е вистина ова, официјално ги замразувам сони ! Не ми е гајле ако ми дадат некоја срање игра што вреди 5долари (и 30 нека биде) и која нема никогаш во живот да ја пуштам.
ААААААААААААААА :nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:
Би требало да се точни бидејќи помина премногу време, доколку не го пуштат до крајот на Мај тоа е стварно срамота. Ако не го пуштат до тогаш, ќе гледаме на е3 како кажуваат новости за псн хахахахахахахаххахаха
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Би требало да се точни бидејќи помина премногу време, доколку не го пуштат до крајот на Мај тоа е стварно срамота. Ако не го пуштат до тогаш, ќе гледаме на е3 како кажуваат новости за псн хахахахахахахаххахаха
Онда веднаш го продавам ПС3-во. Не планирам летоска на 40степени да дремам надвор, ај сеа има шо да се праи али лето ...
 
B

Blacks

Гостин
По која цена одат PS3-ки на старо? Значи заинтересиран сум за PS3 со најмногу 3.50 firmware.

Исто ако може и информации за чипуван Xbox 360.

Поздрав
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Стара е песнава али дечково го искористил текстот во правилно време:
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
PS3- It only does single player ...
Шала на страна , не верувам дека до 31 мај нема да има онлајн бидејки Сони рекоа дека до 31 целосно ке се врати функцијата на ПСНот а дека ке го пуштаат на етапи. Првата етапа или фаза е онлајн играњето , така да се НАДЕВАМ дека оваа недела ке биде пуштена иначе би било срам за Сони веке 3 недели да нема ПСН .... and ill be dissapoint son ...
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Има и за Xbox не се сеќирај ти :)
Eве
Знам знам. Ама нејќев да ја ставам дека во моментов само сони ги хејтам. Има и уште една песна за (против) Xbox само ме мрзи да ја барам :)

--- надополнето ---

Имам предчувство дека и овој пат залудно ќе очекувам да играм онлајн викендов и покрај оваа вест:
http://ps3.ign.com/articles/116/1167109p1.html
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Утре на GTtv ке биде објавена за прв пат нова Сони ексклузива. [video]http://www.gametrailers.com/video/episode-410-gt-tv/713726[/video]
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Утре на GTtv ке биде објавена за прв пат нова Сони ексклузива. [video]http://www.gametrailers.com/video/episode-410-gt-tv/713726[/video]
Сигурно ќе има мултиплеер :pos2:
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
http://www.videogamer.com/news/psn_woes_result_in_200_increase_in_ps3_trade-ins.html

--- надополнето ---

Веќе 2 другари од оние 5 што постојано ги зборувам (со кои играм КОД на ПСН од пред 3 години) веќе размислуваат за ова ...

--- надополнето ---

А да а еве сега дознавам дека третиот веќе купил Xbox :)
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
http://www.videogamer.com/news/psn_woes_result_in_200_increase_in_ps3_trade-ins.html

--- надополнето ---

Веќе 2 другари од оние 5 што постојано ги зборувам (со кои играм КОД на ПСН од пред 3 години) веќе размислуваат за ова ...

--- надополнето ---

А да а еве сега дознавам дека третиот веќе купил Xbox :)
Епа ај до IDC да си го трејдаме пс3-то ке земеме XBOX 360
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Ја си остнаувам и со двете =) Килзон 3 ми доага следната недела (се надевам дека ке има онлајн до тогаш) па тек тогаш ми почиња Фан тајм :icon_lol: Иначе Хеви Рејн е ЗАКОН! А Год оф Вор е ... Год оф Вор =)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom