WordPress

Дискусија во форумот 'Веб дизајн, графички дизајн и развој' започната од Kir4e, 24 октомври 2009.

 1. kelaj

  kelaj

  Член од:
  9 јули 2017
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  37
  Сака некој да му го продадам за 1500 денари?
   
 2. artweb

  artweb

  Член од:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  1.444
  Допаѓања:
  748
  Не ми треба. :)
   
  На kelaj му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kelaj

  kelaj

  Член од:
  9 јули 2017
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  37
  На кој линк или меил?
   
 4. artweb

  artweb

  Член од:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  1.444
  Допаѓања:
  748
  Би требало да има подршка (support) пиши им на нив.
   
 5. kelaj

  kelaj

  Член од:
  9 јули 2017
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  37
  Барав пред да прашам тука. Нема.
   
 6. Грејвдигер

  Грејвдигер

  Член од:
  14 февруари 2007
  Мислења:
  7.408
  Допаѓања:
  2.848
  Како бе нема :D Иди во Support од главното мени и скроз долу имаш за да стапиш во контакт со Happiness Engineers (сапорт тимот).
  Еве ти и директен линк https://en.support.wordpress.com/contact/
   
  На kelaj и artweb им се допаѓа ова.

Сподели преку: