artweb
Поени од реакции
860

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво Артвеб :)
    видов си пишал во темата за freelance дека сакаш да поможиш на почетници, па ме интересира како успеа да се пробиеш (конкретно како го доби првиот проект) и колку лесно или тешко се фаќаат проекти? Јас се занимавам со веб дизајн и wordpress ама во фирма и не сум многу запознаен со фриленсингот.
    Поздрав!
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom