Windows 10

Дискусија во форумот 'Оперативни системи и софтверски апликации' започната од MARCELLO, 2 октомври 2014.

 1. fufipasawu

  fufipasawu

  Член од:
  31 јануари 2018
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  25
  секако најверојатно други драјвери за звук ќе инсталира. ако тие од windows не работат ќе си најдеш нови и ќе ги инсталираш и ќе работи звукот на 10ката
   
 2. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.610
  Допаѓања:
  14.142
  Народе, дали го има истиот принцип на вин 10 како за андроид.
  Да симниш апликација од интернет како apk фајл и после да си ја инсталираш?

  Ги запрев апдејтите, и сега не можам апликација да симнам

  Sent from my SM-T530 using Tapatalk
   
 3. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  6.114
  Допаѓања:
  6.623
  за виндовс е .exe
   

Сподели преку: