UEFA Super Cup 2017 - Real Madrid vs. Manchester United

Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
Имав членска од ВМРО и пошто сега се смени власта , картите сигурно ке ги даваат на тие со СДС книшки , дали ако ја сменам книшката ке ме извлечат , позз
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Зошто коментираш ако не знаеш? Ако си аплицирал за карта од Ц категорија, имаш шанса за Б, но не и за А. Не знам што е толку нејасно, и на ФАКИНГ МАКЕДОНСКИ ГИ ИМА ПРАВИЛАТА, читајте ебате беља у Пејнт нацијата. Кои ботови алоооо
Добро бе па и ти, смири живци :)
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.898
Имав членска од ВМРО и пошто сега се смени власта , картите сигурно ке ги даваат на тие со СДС книшки , дали ако ја сменам книшката ке ме извлечат , позз
Пробај кај Албанскиот дел и така од нив зависи се...црвени или плави они си бираат со кој ќе се дружат.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Имав членска од ВМРО и пошто сега се смени власта , картите сигурно ке ги даваат на тие со СДС книшки , дали ако ја сменам книшката ке ме извлечат , позз
Најарно извади си од ДУИ , 100 % влегуваш. :pos:

Иначе 100 % ќе има некоја заебанција. Прогнозирам поради неефикасноста во осигурувањето ќе има една трибина како тампон зона на која ќе има наредено алфи и остали оклопни 150 килаши.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кажаа на Анал 5 дека има апликации и од Нов Зеланд и од Австралија, кога велам дека дијаспорава само за сметња е :pos:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.275
Волку во паника не била државава од времето на бомбите на ЗЗ.
 
Член од
30 декември 2009
Мислења
547
Поени од реакции
149
Дали парите ги повлекува веднаш кога поднесуваш апликација или од моментот кога ти го одобруваат билетот ??
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.275
Дали парите ги повлекува веднаш кога поднесуваш апликација или од моментот кога ти го одобруваат билетот ??
Во моментот кога ти го одобруваат билетот.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
"Кои играат?" "Роналдо каде е?" "леле ниеден гол не дадоа" "срце ај сликај ме"
Вакви и слични прашања има на некои така поатрактивни утакмици, доаѓаат шмизли и инстаграм курви, педерчиња со кошули и намирисани ко демек реклама ќе снимаат за Хуго Бос. Наоколу ќе има вакви кои уствари не знаат каде се наоѓаат и што гледаат, ќе ти викаат седи не гледам ко да некогаш гледал заинтересирано.

Вистинските љубители на фудбалот и навивачите на овие два тима, дома пред тв со ладно пиво.

Без нервози и без туркање во еден од трите влеза кои ќе бидат отворени. Бидејќи нели не смее сите да се отворат, промаја имало.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Јас имам 2 прашања..
1) Ако јас аплицирам за 4 карти односно за мене, тато, сестра ми и девојката.. дали можат и тие посебно да аплицират.. повеке аплицирања повеке можност за да бидеш избран..
2) Што би се случило ако немам пари на сметката откако ке бидам избран ? Го губам правото или ке имам можност да внесам пари на сметката ?
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Јас имам 2 прашања..
1) Ако јас аплицирам за 4 карти односно за мене, тато, сестра ми и девојката.. дали можат и тие посебно да аплицират.. повеке аплицирања повеке можност за да бидеш избран..
2) Што би се случило ако немам пари на сметката откако ке бидам избран ? Го губам правото или ке имам можност да внесам пари на сметката ?
@STEALTH :icon_lol:
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.362
Поени од реакции
3.249
Може ли малолетни да аплицираат или ќе можат да влезат само преку полнолетен апликант?
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Добро е што сме сепак Македонија, да ни организираа Еуро тука ќе требаше Бидиков цел сервер да дига заради прашања поврзани со факинг карти.
 

Limbo

maybe an alien
Член од
26 декември 2007
Мислења
831
Поени од реакции
1.457
Јас имам 2 прашања..
1) Ако јас аплицирам за 4 карти односно за мене, тато, сестра ми и девојката.. дали можат и тие посебно да аплицират.. повеке аплицирања повеке можност за да бидеш избран..
2) Што би се случило ако немам пари на сметката откако ке бидам избран ? Го губам правото или ке имам можност да внесам пари на сметката ?
1) Гостите именувани во барањето на Барателот за Билети не може да бидат именувани во повеќекратни барања за Билети, без оглед на тоа дали таквиот Гостин е именуван како Барател или е именуван како Гостин на друг Барател. Барањата за билети кои резултираат во именуваниот Гостин да биде именуван на повеќе Барања за билети (без разлика дали како Гостин или Барател) не се дозволени, и ќе бидат одбиени или откажани.

2)ВО СЛУЧАЈ КОГА БАРАЊЕТО НА БАРАТЕЛОТ Е ПРИФАТЕНО ВО СОГЛАСНОСТ СО ЧЛЕН 5 ПОДОЛУ, БАРАТЕЛОТ ПРЕЗЕМА ОБВРСКА ДА ИМА ДОВОЛНО СРЕДСТВА ЗА ИСПЛАТА НА БИЛЕТОТ НА СМЕТКАТА КОЈА ОДГОВАРА НА НАВЕДЕНАТА КРЕДИТНА КАРТИЧКА. БАРАТЕЛОТ РАЗБИРА И СЕ СОГЛАСУВА ДЕКА НЕЈЗИНОТО/НЕГОВОТО БАРАЊЕ ЌЕ БИДЕ ОДБИЕНО И ДЕКА НЕЈЗИНИТЕ/НЕГОВИТЕ БИЛЕТИ НЕМА ДА БИДАТ ДОДЕЛЕНИ ДОКОЛКУ БАНКАТА ЈА ОДБИЕ НАПЛАТАТА НА ПРОДАЖНАТА ЦЕНА НА БИЛЕТИТЕ.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Јас имам 2 прашања..
1) Ако јас аплицирам за 4 карти односно за мене, тато, сестра ми и девојката.. дали можат и тие посебно да аплицират.. повеке аплицирања повеке можност за да бидеш избран..
2) Што би се случило ако немам пари на сметката откако ке бидам избран ? Го губам правото или ке имам можност да внесам пари на сметката ?
1) Најдобро да аплицирате сите 4-ца, така шансите ви растат

2) Најдобро е да имаш 0 на картичка, па кога ќе те извлечат ќе си ставиш колку треба
 

Kajgana Shop

На врв Bottom