UEFA Europa League 2016/17

  • Креатор на темата Џонтра Волта
  • Време на започнување

Шампион сезонава е..


  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.985
Поени од реакции
35.784
Јунајтед е фаворит ако реши да ја игра сериозно , али и Рома не би ја отпишал. Не би било лошо и такво финале да гледаме , имаат многу да си кажат , особено Рома. :D
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.713
Поени од реакции
82.441
Сасуоло човече како само играат, мислев дека ако извадат нерешено на Билбао ќе биде одлично, а тие еве планираат четврти да им дадат на шпанциве. сФака част, од Серија Ш1/Б до Европа.:cuc:
Овие Рома за кур не ги бива, одете распаднете се племе ви ебам никакво, еден Плзен незнаете да тепате... Па кога ќе ми текне дека ја ставаа за фаворит на дуелот со Порто...оф леле мори мајко :facepalm:

Манчестер + Погба...грмехехехе:icon_lol:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Рома, канцерот на италијанскиот фудбал.
ДНО ОД ЕКИПА![DOUBLEPOST=1473965401][/DOUBLEPOST]ооооооооооооооооооооооо Зенит каков епски преокрет. :shook:
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Не е многу сомнителен натпреварот Макаби-Зенит.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.961
Поени од реакции
84.408
Манчестер Јунајтед е типот што цела плата ја троши на бренд облека, парфеми и книги "Тајните на флертот". Искача секоја вечер во надеж дека ќе ебе нешто, сите го одјебуваат и се враќа дома и вика "Па добро, ја ова за себе си ги трошам парите, сепак не е се до сексот, ја не се ни замарав...иначе да сакав да ќарам некоја....ехеее"
 
Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385
Сасуоло човече како само играат, мислев дека ако извадат нерешено на Билбао ќе биде одлично, а тие еве планираат четврти да им дадат на шпанциве. сФака част, од Серија Ш1/Б до Европа.:cuc:
Овие Рома за кур не ги бива, одете распаднете се племе ви ебам никакво, еден Плзен незнаете да тепате... Па кога ќе ми текне дека ја ставаа за фаворит на дуелот со Порто...оф леле мори мајко :facepalm:

Манчестер + Погба...грмехехехе:icon_lol:

Вие поарни да не бевте вчера. Поизгубено време во животот сум немал од тоа да гледам јуве-севиља. :)[DOUBLEPOST=1473965969][/DOUBLEPOST]
Рома, канцерот на италијанскиот фудбал.
ДНО ОД ЕКИПА![DOUBLEPOST=1473965401][/DOUBLEPOST]ооооооооооооооооооооооо Зенит каков епски преокрет. :shook:


Рече навивач на интер и се подмочна :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom