UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.126
Поени од реакции
3.641
Ќе ги замолам сите тука шо даваа прогнози дека Милан лагано ќе испадни од група и нема шо да бара понатаму да ја заобиколат темата на неопределено, фала многу пријатно :love:
ПС Атлетико не заслужи да ја помини групата а се надевам и дека ќе завршат последни во група за да избегнат ЛЕ.
Атлетико моментално не се ни за во Конференциска лига. :icon_mrgr:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
3.843
Поени од реакции
3.195
За нигде не се Атлетико. Би го избришал тој клуб. Некако ми е многу лузерски. Реал Мадрид си е Реал Мадрид. :unsure:
Нормално дека би го избришал уште имаш трауми од минатото кога ве шамараа у прва прилика. :D
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.126
Поени од реакции
3.641
Реал се едно ниво над вас друже сезонава мислам дека го покажаа тоа во Класикото.
Бензема да не ци е и од Леванте ќе изгубите. На шкрги ви е клубот.
Не дека и Барса е сјајна претходните неколку утакмици, ама реал е утепан клуб веќе. Вештачки се држи на врвот.
 
Член од
2 декември 2021
Мислења
74
Поени од реакции
202
Шо сакам да биде изрешетана Барселона едно 6/7 - 0, сега ова коло ... Едно газење да им удрат баварциве, онака за опроштај од лига шампиони. Бенфика посекако ќе тепа со Динамо Киев, така да совршено ќе биде да биде изгазена Барселона, ама онака здраво изгазена. Поттик за Левандовски шо не му дадоа Златна Топка, да ги избуши со едно 3-4 гола.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
3.843
Поени од реакции
3.195
Бензема да не ци е и од Леванте ќе изгубите. На шкрги ви е клубот.
Не дека и Барса е сјајна претходните неколку утакмици, ама реал е утепан клуб веќе. Вештачки се држи на врвот.
Баце слаб ти е овој коментар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom