UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
23 август 2010
Мислења
34.419
Поени од реакции
90.467
Не ми е Јунајтед најомилена екипа ама ова што и се деси на Аталанта е прекрасна работа. Ти ебам тоа селската екипа на чело со тој ракунот на клупа.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
13.633
Поени од реакции
10.387
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.228
Поени од реакции
7.252
Ама овај е изгубен буквално, многупати сме го виделе да чува невидлив играч, се заборава, не знае да се постави, пас не знае да погоди, основи од фудбал. Сега со раце тргна да спречува шут, црвен ќе добиеше дебилот :pos:
Пас не можел да погоди, ај иди скриј се некаде жити се:sramezliv:.
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
731
Поени од реакции
1.082
Баерн е рај за очи
Толку

Се надевам и се молам да не се десат низа повреди , еднаш да искочиме со фул состав против моментално јаки екипи како Сити Челзи Лпул Псж па шта буде нека буде..

Ајакс ради фудбалот што го игра и Реал затоа што е Реал не би ги отпишал исто
Се друго е боранија
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.230
Поени од реакции
13.380
Thanks to a 4-0 win over Benfica, Bayern Munich becomes the first team in #UCL history to go unbeaten in 20 straight road games.

UEFA Farmers League
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.165
Поени од реакции
2.893
*Кога ги читам рекордите на баерн, многу ме потсеќа на Силекс у времето на Ѕинго...гарант плата земаат у бонови:kafence:.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom