UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.793
Поени од реакции
6.854
Па добро бе Ливерпул, не мора до толку, знаеме дека сте подобри. :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.593
Поени од реакции
50.827
Дајте им и на Милан една топка, нека си поиграат.
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
1.093
Поени од реакции
1.892
Како можеше така пеналот да го изведе, а после уште една зицер шанса да заебе. Требаше да им се набие разлика од старт. :facepalm:
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.051
Поени од реакции
2.755
Казна. Во второ ќе не стават во Бонус ама што ги вртам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom