UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.920
Поени од реакции
40.076
Милан не знае да се справи со притисок и ги убија први 15 минути, ама вакви грешки казнува.
 
Член од
12 јули 2018
Мислења
794
Поени од реакции
1.842
Бреј овие Ливерпул какви токмаци биле, два пати шутнавме, два гола дадовме, а и за нивнио го мораше играч на Милан да си дај автогол, па и пенал напрај Бенасер и тој го промашија :coffee:
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.793
Поени од реакции
6.854
Бреј овие Ливерпул какви токмаци биле, два пати шутнавме, два гола дадовме, а и за нивнио го мораше играч на Милан да си дај автогол, па и пенал напрај Бенасер и тој го промашија :coffee:
Не ги провоцирај ;)
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.127
Поени од реакции
3.640
Какво полувреме човече... :vozbud:
Ова го чекав одамна. Ливерпул 35 минути константен напад за да ги решат за 1.5 минута во прво полувреме.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.513
Поени од реакции
7.884
Го нарекуваа "најдобар десен бек во светот" :ROFLMAO:
Хакими е друго ниво за сите бекој во светот...нереално јак играч...буквално на ниво на Мајкон,Алвеш и Кафу од најдобрите времиња е
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.792
Поени од реакции
7.097
Браво за Милан. Класика италијанска утакмица до сега. :LOL:
Сега нека се стегнат во второ да го задржат резултатов.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.528
Поени од реакции
13.795
А какви плачења и плукања имаше кога се изгласа оваа да оди на МТВ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom