UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Жиру :cuc::cuc::cuc:
Автоматски споено мислење:

Кој да влезе како холдинг мидфилдер против ПСЖ, Матиќ? :) И јас сакав да излезе ама да не се правиме наудрени, нема нешто голем избор.
Било кој е ваљда подобро од играч за кој се знаеше дека 90% добива уште еден жолт.
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.928
Поени од реакции
7.780
Класично интерашко распаѓање на Јунајтед во две минути.
Мада колку несериозен тим се ПСЖ, ништо чудно и да им вратат услуга за неколку минути.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Голема е веројатноста ниту една шпанска екипа да помине 1/8 финале oваа сезона, то ест речиси сигурно ќе биде така.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Било кој е ваљда подобро од играч за кој се знаеше дека 90% добива уште еден жолт.
Ајде сега не се прави паднат од Марс како да не знаеш колку cons имаат Матиќ и Погба против агилен противник. Реално и јас би ризикувала, да имаше уште еден налик МекТоминај, секако дека ќе направеше измена.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Пишано му било на Фред вечерва, многу повеќе го заслужи црвениот првиот пат него ли овој втор жолт, реално не сум сигурен дека и двете одлуки се исправни.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Класично интерашко распаѓање на Јунајтед во две минути.
Грешка си, утакмицата замина кога Рашфорд и Марсијал се плеткаа пред гол. :toe: очекувано беше да примиме гол.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.588
Поени од реакции
10.227
Голема е веројатноста ниту една шпанска екипа да помине 1/8 финале oваа сезона, то ест речиси сигурно ќе биде така.
Барса не се то шо беа ама дека ќе отпаднат од Салцбург, Шахтар/Гладбах/Интер, Порто, Аталанта/Ајакс, Лацио, Лајпциг/Јунајтед во паралелен универзум само
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Ајде сега не се прави паднат од Марс како да не знаеш колку cons имаат Матиќ и Погба против агилен противник. Реално и јас би ризикувала, да имаше уште еден налик МекТоминај, секако дека ќе направеше измена.
Епа и Оле ризикуваше! Фрос ризик е кога е или-или, ова не е ризик ова е самоубиство од заседа! Оставаш човек со жолт, кој требаше да биде црвен и знаеш дека нема ич у главата да се контролира! Јас не очекував ни до 70 минута да догура, успех е и тоа!
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Жиру си има мало шоу вечерва.
Не ми е јасно како жирафата од Мадагаскар е прв избор на Лампард кога ги има Вернер и Жиру.
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.928
Поени од реакции
7.780
Грешка си, утакмицата замина кога Рашфорд и Марсијал се плеткаа пред гол. :toe: очекувано беше да примиме гол.
Па тоа ти е винтиџ Интер утакмица. :)
Се изнапромашуваш пред гол, примаш гол од полу-шанса, без игра на другиот и добиваш црвен картон во следниот напад.
Јунајтед и пред голот беа подобри, а и сега со играч помалце се подобри. Каков клошарски тим се овие ПСЖ
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.036
Поени од реакции
106.833
Барса не се то шо беа ама дека ќе отпаднат од Салцбург, Шахтар/Гладбах/Интер, Порто, Аталанта/Ајакс, Лацио, Лајпциг/Јунајтед во паралелен универзум само
Не знам за другиве ама не дај Боже Ајакс да ви се падне, 189 гола ќе ви дадат како што сте распаднати во одбрана.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Глеј ја групава со ПСЖ/Јунајтед/Лајпциг, со 10 бода може да отпадне некој.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.588
Поени од реакции
10.227
Не знам за другиве ама не дај Боже Ајакс да ви се падне, 189 гола ќе ви дадат како што сте распаднати во одбрана.
Колку шо му дадоја на Келехер и Нико Вилијамс..Иначе играчи на Ливерпул..Мртва екипа 10 ќе му дај Барса
 

Kajgana Shop

На врв Bottom