UEFA Champions League [2019/20]

Кој ќе го крене овогодишниот Uefa Champions League трофеј во Istanbul ?


  • Вкупно гласачи
    167
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.655
Предвивувам дека ќе појасниш во наредниве минути...
Автоматски споено мислење:



Тоа ти е веќе генетика, тоа што најверојатно Симеоне е резултат на парење на мажјак павијан со женка на Хомо Сапиенс е судбина, не е тој крив што таков го окотила мајка му.
Бреееј да не живееше Симеоне успич ќе помислев дека девојка ти ти ја има кренато вака хејтот останува мистерија :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Робертсон е шупак, и секој што не е фан на Ливерпул треба да го мрази искрено :D

Колега на работа да ми е ќе го пцујам секој ден, камоли да игра против тимот за кој навивам.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.855
Поени од реакции
1.285
Ako ne provocira Robo nz koj provocira.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.655
Робертсон е шупак, и секој што не е фан на Ливерпул треба да го мрази искрено :D

Колега на работа да ми е ќе го пцујам секој ден, камоли да игра против тимот за кој навивам.
Зошто ?
Омилени ми се такви играчи, пргав, тепач, секогаш дава 110 посто на терен, играч кој гини за клубот, играч како него секогаш добредојден во мој клуб. Топ е Робертсон реално.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.518
Поени од реакции
62.366
Предвивувам дека ќе појасниш во наредниве минути...
Ти објаснија доволно фановите на пул, или уште да дообјаснувам? Може и со видеа ако сакаш. Штета што не можам да го најдам постот на @Peja989 за него.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.378
Поени од реакции
5.840
Бреееј да не живееше Симеоне успич ќе помислев дека девојка ти ти ја има кренато вака хејтот останува мистерија :)
Девојки имаат помлади лица, сопруги повозрасни.
Тоа е само споменување факти, ништо повеќе. Да, во право си, има да ја занесе, самата негова појава и фаца се неодоливи,шарм,харизма, па коа ќе пушти некој крик низ уста, којзнае што реки течат низ Мадрид од напалени жени по павијанот :)

Робертсон е шупак, и секој што не е фан на Ливерпул треба да го мрази искрено :D

Колега на работа да ми е ќе го пцујам секој ден, камоли да игра против тимот за кој навивам.
Фан на Ливерпул да го мрази Робертсон? Ликот е киборг, не се умара, трча горе долу 90 минути, дели асистенции, посветен е 100%, ретко греши, ама и ти не си најарен изгледа :)
Автоматски споено мислење:

Ти објаснија доволно фановите на пул, или уште да дообјаснувам?
Овој погоре Рики објасни све, сега сфаќам.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.378
Поени од реакции
5.840
Не би било лошо да му се извиниш на @Freddy Krueger ако навистина си сфатил што кажа.
Да му се извинам на Фреди Кругер :D :D :D после ќе ме прогони низ соништа. Да беше Мајкл Маерс и некако.
Ама прво на Симеоне, карика која недостаје.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Робо е провокатор и јас имам пишано, да не би играл за Ливерпул би го пцуел секоја негова утакмица, што вика Рики да ми е колега би го фрлил од трет спрат. Таков е, пргав и тоа никој не го порекнува ама не е глумец. Не е тип на играч да се тепа ама ако има контакт да падне на земја и да се препелка. Тоа беше муабетот со утакмицата со Атлетико, од една страна пргави, јаки момци спремни за борба од друга страна при обичен дуел паѓаат на земја ко да се со снајпер погодени и применуваат Барса (од време на Пеп) тактика, 7-8 играчи му се пуштаат на фудбалерот што напраил фаул и воедно прават притисок врз судијата за да санкционира со картон.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.655
Девојки имаат помлади лица, сопруги повозрасни.
Тоа е само споменување факти, ништо повеќе. Да, во право си, има да ја занесе, самата негова појава и фаца се неодоливи,шарм,харизма, па коа ќе пушти некој крик низ уста, којзнае што реки течат низ Мадрид од напалени жени по павијанот :)



Фан на Ливерпул да го мрази Робертсон? Ликот е киборг, не се умара, трча горе долу 90 минути, дели асистенции, посветен е 100%, ретко греши, ама и ти не си најарен изгледа :)
Автоматски споено мислење:



Овој погоре Рики објасни све, сега сфаќам.
Не знам со фацата ама затоа 528b05702738314bd4d25824a358bc8b.jpg :свиркам::свиркам:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom