UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.815
Поени од реакции
7.502
Колку $ ќе ми даете провизија ако ви кажам ИПТВ што се плаќа 1$ месечно а има преку 500канали меѓу кои 10+ спортски со фулл хд резолуција и мечови од секоја една лига? Освен тоа преку аплилација директ си се пушта преку андроид тв, бара минимална конекција и истовремено може на 3 уреди да го користите сервисот т.е. 3 разни мечови истовремено да гледате.
Вкупно 0 (нула) денари
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Колку $ ќе ми даете провизија ако ви кажам ИПТВ што се плаќа 1$ месечно а има преку 500канали меѓу кои 10+ спортски со фулл хд резолуција и мечови од секоја една лига? Освен тоа преку аплилација директ си се пушта преку андроид тв, бара минимална конекција и истовремено може на 3 уреди да го користите сервисот т.е. 3 разни мечови истовремено да гледате.
2$.[DOUBLEPOST=1536936037][/DOUBLEPOST]
инсталирајте vavoo.
сигурно нема да се лишам од алпско скијање на еуроспорт за едно испаѓање од групи.
Шо е vavoo? Mи треба опција за стариот дома да може да гледа, шо е можно полесно уклучување (за сетирање ќе сетирам јас преку тим вјуер). Ако има некој некоја идеја, пукајте. Лаптоп е во прашање, нема смарт тв.
 
Последно уредено:
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.005
Пиша некој колку е глуп распоредов на новиве термини?

 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.794
Поени од реакции
15.819
Пиша некој колку е глуп распоредов на новиве термини?

Зошто глуп, ако се погодат две јаки утакмици може да се гледа една во 18.55, една во 21 часот.
2$.[DOUBLEPOST=1536936037][/DOUBLEPOST]

Шо е vavoo? Mи треба опција за стариот дома да може да гледа, шо е можно полесно уклучување (за сетирање ќе сетирам јас преку тим вјуер). Ако има некој некоја идеја, пукајте. Лаптоп е во прашање, нема смарт тв.
www.vavoo.tv
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.005
Зошто глуп, ако се погодат две јаки утакмици може да се гледа една во 18.55, една во 21 часот.

www.vavoo.tv
Еве ти пример за боси утакмици од 6, а сите подобри утакмици се од 9. Барем да ги направеа пола пола, а не 2 од 18h, и 6 од 21h.

 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.794
Поени од реакции
15.819
Епа јебига не сум го праел распоредот за тие две утакмици : ))
.. според некоја логика така треба да биде.
Или како што кажа како што е во ЛЕ, четири од седум и четири од девет.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
За гледање на интернет би препорачал и стримовите на редит што се ставаат, ги има сите утакмици, комбиниран пренос, и тоа све со стакло снимка. Кај поголемиот дел од стримовите нејќе ни да чуе за сецкање.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.588
Поени од реакции
10.227
Тотенхем без Лорис, Али, Тоби и Трипие утре..Кејн е полумртов..Ова накај кец ми тера и покрај то шо Интер се пацери.. Икарди, Перишич, Нианголан ќе играт?
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Тотенхем без Лорис, Али, Тоби и Трипие утре..Кејн е полумртов..Ова накај кец ми тера и покрај то шо Интер се пацери.. Икарди, Перишич, Нианголан ќе играт?
Ja mislam ikardi nema da igra citajki po fan klubot nivni.. ako e takva rabotata znaj inter ne dava gol
 
T

Terroir

Гостин
Тотенхем без Лорис, Али, Тоби и Трипие утре..Кејн е полумртов..Ова накај кец ми тера и покрај то шо Интер се пацери.. Икарди, Перишич, Нианголан ќе играт?
И со скроз втора постава да игра Тотенхем пак не би типувал кец на ваков Интер
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.829
Тотенхем без Лорис, Али, Тоби и Трипие утре..Кејн е полумртов..Ова накај кец ми тера и покрај то шо Интер се пацери.. Икарди, Перишич, Нианголан ќе играт?
Ќе играат сите. Изгледа 3-4-3 ќе игра Спалети, Шкринијар-Де Фрај-Миранда назад, средина Кандрева-Броц-Весино-Азамоа и напред Перишиќ и Раџа а пред нив Икарди. 6-0 за Интер точен микане мој, каки курац Тотенхем, кокошки за доручек јадеме. ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom