UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Намалете србоманија на наш форум бе. Не 30 години, 300 години независност не се доста да се искорени.
Запнале Партизан-Звезда се препукуваат еј :facepalm::facepalm::facepalm: И тоа на ЛШ тема, ок.
 
Последно уредено:
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
2004 годиште за Ѕвезда и Партизан навиваат :icon_lol:
Видела жабата........
Инаку јас циганите од Звезда не сум можел да ги смислам ама 70 до 90 та година. Сега нема поента тоа, ривалитет на мртовец и болен во кома, беш га.
Од секогаш тие два клуба биле средство за политичка пресметка и перење на пари, сега само дотерано до ниво на гротеска.....
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
2004 годиште за Ѕвезда и Партизан навиваат :icon_lol:
А за кого за Реал, на кого најверојатно никогаш нема да му отидат на утакмица... Болен народ бе, гледајте фудбал уживајте што се замаратее со небитни ствари.
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Pa vaka ako gleame, Zvezda e pogolem klub od Arsenal... sho znam. So Chelsea jade, tuka se negde.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Знае ли некој апликација за телевизор,таблет,мобилен на која што може да се гледа ЛШ (а успат може и некоја друга лига) без да сецка, да си биде најнормална. Може и да се плаќа апликацијата не е проблем, само да има да се гледа? Некоја што веќе некој ја користел и функционира, не од типот "proveri ovaa bace" , "pisi na google ke ti iskoci prvata"
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Знае ли некој апликација за телевизор,таблет,мобилен на која што може да се гледа ЛШ (а успат може и некоја друга лига) без да сецка, да си биде најнормална. Може и да се плаќа апликацијата не е проблем, само да има да се гледа? Некоја што веќе некој ја користел и функционира, не од типот "proveri ovaa bace" , "pisi na google ke ti iskoci prvata"
Mobdro имаше една работеше добро на телефон ги имаше арените до 5 мислам
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.059
Поени од реакции
3.843
Знае ли некој апликација за телевизор,таблет,мобилен на која што може да се гледа ЛШ (а успат може и некоја друга лига) без да сецка, да си биде најнормална. Може и да се плаќа апликацијата не е проблем, само да има да се гледа? Некоја што веќе некој ја користел и функционира, не од типот "proveri ovaa bace" , "pisi na google ke ti iskoci prvata"
Ти пиша членот погоре. Мобдро е врв. Андроид апликација е ама не се симнува од ПлејСтор. Преку Гугл Хром ќе си ја симнеш на тел. Да не претерам ама има над 100 спортски канали. На добар тел и добар интернет сликата е џам.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
A на телевизор може ли да се инсталира некако? Иначе ја знам, не сум нешто импресиониран што знам :D А некоја странска америчка/германска/англиска што може да се плаќа ама да се гледа во Македонија? DAZN не може да се гледа надвор од Германија освен некако со unlocator и глупости ама не се разбирам и ризично ми е. Ако некој знае како може да се прелаже локацијата за да се гледа во Македонија би било супер хаха :D
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.059
Поени од реакции
3.843
A на телевизор може ли да се инсталира некако? Иначе ја знам, не сум нешто импресиониран што знам :D А некоја странска америчка/германска/англиска што може да се плаќа ама да се гледа во Македонија? DAZN не може да се гледа надвор од Германија освен некако со unlocator и глупости ама не се разбирам и ризично ми е. Ако некој знае како може да се прелаже локацијата за да се гледа во Македонија би било супер хаха :D
Може и на ТВ ако имаш андроид на телевизорот, а ако немаш се купува едно како USB се инсталира и пак ќе можеш. Тоа ти е околу 1500 ден мислам.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
Ти пиша членот погоре. Мобдро е врв. Андроид апликација е ама не се симнува од ПлејСтор. Преку Гугл Хром ќе си ја симнеш на тел. Да не претерам ама има над 100 спортски канали. На добар тел и добар интернет сликата е џам.
Ja spustiv ama ne mi cita nieden kanal. Treba neso da se cepne za da funkcionira?


Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom