UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Се очекуваше ова со оглед на тоа што немаше фан на Челзи што не пиша деновиве дека Меси немал дадено гол на Челзи :icon_mrgr:
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.972
Поени од реакции
11.609
@Донев среќа што не го купивте ВВД и Кристансен доби шанса. Секоја грешка во одбрана негова беше.
Se gleda kolku imas gledano Premier liga.
Се очекуваше ова со оглед на тоа што немаше фан на Челзи што не пиша деновиве дека Меси немал дадено гол на Челзи :icon_mrgr:
Ja ne pishav. :D
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Конечно му текна да му ебам семенката 0 изигра денеска педро ..
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.049
Поени од реакции
25.035
na vakvi greski u mladosta se stvaraat jaki igrachi. Problemot e ako istite se pravat i pokasno u karierata. A fakt e deka e mlad, 21-22 ima mislam.
Првично ми беше да го пецнам @Донев за еден муабет што го праевме во ПЛ темата.

Што се однесува за играчов, грешките те прават појак како што велиш ама оваа грешка може да ги кошта пролаз даље Челзи. Предобро се бранеа, шанса немаше Барса да дадат гол од изградена акција денеска.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.972
Поени од реакции
11.609
Првично ми беше да го пецнам @Донев за еден муабет што го праевме во ПЛ темата.

Што се однесува за играчов, грешките те прават појак како што велиш ама оваа грешка може да ги кошта пролаз даље Челзи. Предобро се бранеа, шанса немаше Барса да дадат гол од изградена акција денеска.
ako ne igrase on, ke igrase Kejhil koj e dupe ovaa sezona (iako ima iskustvo). Inache pre bi dosta dobar igrac od skolata koj ke se razviva, otkolku 75 milioni za VVD.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom