Two and a Half Men

Член од
24 април 2011
Мислења
300
Поени од реакции
162
Многу глупа серија....ништо креативно.....
 
Член од
4 март 2013
Мислења
47
Поени од реакции
16
Дали некој ја гледа серијава воопшто? Последнава епизода имаше јак крај...Алан и Волден по 50 години :P
да да ја следам активно навистина со Шин беше многу поинтересна, во последната сезона имаа некои досадни епизоди но да се надеваме дека ке се подобри.
 

Блаугранец!

mes que un club!
Член од
28 август 2009
Мислења
785
Поени од реакции
176
Се подобрија последниве неколку епизоди.. неможите да речите не ..
Се подобрија, т.е ја подобрија улогата на Ештон. На почетокот кој почна 9-та сезона беше екстремно глуп, сега пак сфаќа нешто.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
http://kajgana.com/two-and-half-men“-ostanuva-bez-ushte-eden-od-glavnite-akteri
уште Џон нека го сменат па да испадне ко нова серија да гледаме
Па си кажа малиот дека не планира да продолжува да снима и дека не треба да ја гледаме.
Му удрија и него тоа парите во глава, се поремети целиот.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.261
Поени од реакции
42.258
Си почнав на филмовизија од прва сезона, си глеам полека полека, планирам сите да ги изгледам и да се изнасмеам летово. :D
 
Член од
4 март 2011
Мислења
699
Поени од реакции
704
Последниве неколку епизоди баш се супер
 

Indigo

баниран/а
Член од
8 септември 2012
Мислења
763
Поени од реакции
414
Оваа, „ќерката“ на Чарли многу лошо глуми и нема харизма.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Добро никој не ја гледате повеќе? :D Баш се добри последниве епизоди а и сезонава, Ештон веќе завлезе во улогата, последнава епизода со Кунис беше прејака :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom