The Vampire Diaries

Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
А мала инверзија и да имате смисла и да прекинете да се тепате xD - Вампирскиот дневник (иако одамна го батали)
"Дневниците на еден вампир" ;). Ама имаш право, Стеф го батали уште у втора епизода па ние ќе се замараме тука..

Он топик, уште колку епизоди до крај на сезоната? Мајката, кога ќе ми завршат сите серии и ќе ме фати криза ќе треба пак да почнам да гледам филмови.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
"Дневниците на еден вампир" ;). Ама имаш право, Стеф го батали уште у втора епизода па ние ќе се замараме тука..

Он топик, уште колку епизоди до крај на сезоната? Мајката, кога ќе ми завршат сите серии и ќе ме фати криза ќе треба пак да почнам да гледам филмови.
Наредната недела е финалето :)
 
Член од
23 март 2010
Мислења
199
Поени од реакции
62
Еј а едно прашање :) Ги имат книгите на македонски преведени по книжариве??? Ако знајт некој?
Дејмон сигурно нема да умрит, ама како ќе видиме. Се мислам да не се претворит во нешто сосема трето, нешто како Клаус :). Некоја нова врста да не почнит да се ширит хехехе. А Елена порано или покасно сигурно ќе станит вампир по мое
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.280
Поени од реакции
2.000
Еј а едно прашање :) Ги имат книгите на македонски преведени по книжариве??? Ако знајт некој?
Дејмон сигурно нема да умрит, ама како ќе видиме. Се мислам да не се претворит во нешто сосема трето, нешто како Клаус :). Некоја нова врста да не почнит да се ширит хехехе. А Елена порано или покасно сигурно ќе станит вампир по мое
Седмата книга испадна на 15 Март, но авторката изјави дека ќе има уште,а во библиотека ги имаше првите 3 мислам.
А за Дејмон иначе ќе биде човек :) Елена во втората книга на крајот станува вампирка, а за во серијава ќе видиме :)
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Бугарка не Бугарка момичето е добро на излгед :)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Are you ready for the big day :)
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
јас моментално ја превземам 17та епизода од втора сезона не ми бегате многу :p
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Are you ready for the big day :)
Се прашувам што смислиле за да биде впечатливо season finale. Ми текнува на една работа што мене би ми се свиѓала, Елена :love2: Дејмон, ама за таа цел треба или да му брцнат колец на Стефан во срце или да и пресадат мозок на Елена за конечно да сфати дека Дејмон и е боље прилика.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Аиииии шо сторија. Кој ли само ќе чека до септември за да видиме шо стана работава:nesvest:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
He can see dead people coz he came back from dead?
Иначе... совршено!:vozbud:
 
Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
некако многу провидна ми стана серијава
 

Kajgana Shop

На врв Bottom