The Leftovers

  • Креатор на темата Mario Gómez
  • Време на започнување

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Ми пречи тоа што во една епизода не ги покажуваат и овие во Миракл и овие другите кај Лори. Не знам што е поентата вака башка да ги даваат. Сега во другава епизода можи ќе бидат тие. И што, ко различни серии да гледаме.:drk:
Трејдмарк му е тоа на Damon Lindelof, става фокус на еден лик/страна по епизода. Гледана ти е LOST?
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.094
Поени од реакции
317
Своевремено ко се даваше на А1, знаев да погледнам ама многу ретко плус беше одамна и ништо не памтам. Се токмев летово да ја изгледам ама ради икс причини не успеав.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.094
Поени од реакции
317
Своевремено ко се даваше на А1, знаев да погледнам ама многу ретко плус беше одамна и ништо не памтам. Се токмев летово да ја изгледам ама ради икс причини не успеав.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Забеготина тешка е серијава, во позитивна смисла. И лани имаше една епизода посветена на попов и исто како и лани го украде шоуто.

Тежок просек е серијава а во исто време ми е една од омилените и едвај ја чекам секоја следна епизода. Необјасниво!
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Најдобра епизода до сега. Црнава глумење аууу. :eek:
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.094
Поени од реакции
317
Колку добри епизоди, човече! Серијава со секоја епизода станува се подобра и подобра.
 
Член од
29 август 2011
Мислења
47
Поени од реакции
22
Добро бе го отепааа главниот лик и никој ништо нема да речи за тој WTF момент. Ова со Кевин некако иди ко да го отепаш Супермен насредина од филмот за Супермен.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Мрдната е серијава, некој да ми кажеше дека втора може во ваква насока да оде немаше да му верувам. Си гази и се надевам ќе продолже и трета сезона (ако ја обноват) со ваквите твистови!
 
Член од
24 февруари 2010
Мислења
598
Поени од реакции
406
значи серијава е не знам. скроз ме мрдна. еден момент си сигурен дека Пати е дух нареден момент си убеден дека Кевин се мрднал.

мислам дека стариов не беше баш искрен со Кевин. никад не планираше да го врати со помош на андреналинот. можно е внуков да го закопа Кевин па да чека 3 дена овој да се врати.

самоубиството на стариот. името да му било Вирџил. кој го читал Данте може да си претпостави во која насока би можела таа приказна да појде.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.094
Поени од реакции
317
Лудница! Што ли беше ова епизодиште? Ме мрдна епизодава! Не ми се верува дека главниот лик го убија. Десет епизоди ќе има и оваа сезона?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom