The Last of Us (Part I & II)

Член од
1 ноември 2019
Мислења
357
Поени од реакции
356
Already on the hype vagon. Ke se igra dvojkata odma, days gone ponatamu.
Ima li golema razlika vo cena od pre order i regular buy koa ke izleze?

Прегледај го приврзокот 254466
Ти си се опремил машки, карантин и до декември да има нема да имаш гајле :D , уште Horizon Zero Dawn и Batman Arkham Knight да ги додадеш ептен ќе ти личи кога ќе ги сликаш вака. Одамна излегоа ХЗД и БАК цена би требале да имат прифатлива.

Како што кажа ob1 погоре, цената е иста барем во 95% од случаите, добиваш и пар џиџимиџарници ако ја зел преку при-ордер.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Ти си се опремил машки, карантин и до декември да има нема да имаш гајле :D , уште Horizon Zero Dawn и Batman Arkham Knight да ги додадеш ептен ќе ти личи кога ќе ги сликаш вака. Одамна излегоа ХЗД и БАК цена би требале да имат прифатлива.

Како што кажа ob1 погоре, цената е иста барем во 95% од случаите, добиваш и пар џиџимиџарници ако ја зел преку при-ордер.
Ja svrtev horizon, edna od omilenite igri godinava mi bese. Ja imam na drugiot usa akaunt. :D
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
а може и шаре да си напраите нека ја изигра па после смени си пасс и тоа е тоа
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.943
Јас го завршив кецот,одлична а многу кратка.
 
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
Излегоа нови снимки(не одобрени од сони/ND па мораа да го реаплоуднат на друго место) од претхдоно веќе видените 2-3 чаптери, но сега од различна фаза во левелите.

нема ништо стори-поврзано, служи да се добие претстава за екпанзивноста на областите во играта.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
Деновиве повторно ја играм првата, имам уште 3-4 саати. Овој пат многу повеќе се фокусирав на собирање и читање на писмата и опционалните конверзации. Одлично додаваат на приказната.
Не ми се свиѓа само тоа што најверојатно и после второ играње нема да успеам да соберам доволно ресурси за секој апгрејд да ми е на максимум :D



20200612_150602.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
7 април 2015
Мислења
2.650
Поени од реакции
1.538
Еве го самиот почеток на играта без споилери.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
с хрватским пријеводом френдица факат кужиш?
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.650
Поени од реакции
1.538
с хрватским пријеводом френдица факат кужиш?
Секогаш се со Хрватски превод тоа е службена подржана земја, и Год оф Вор и Спајдермен и Дејс Гоне, и мислам Детроит се со Хрватски.
 
Член од
1 ноември 2019
Мислења
357
Поени од реакции
356
Еве ги првите зборови од првото јузер ривју

Honestly the “It’s a SJW game”...

Сега зошто 1 лупат,... вањда зошто сите други 10 лупат

EDIT: Сега ќе се вклучи демократијата на најјако и ќе почне да ги брише ваквите ривјуа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom