The Blacklist

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.998
Поени од реакции
6.023
19-та треба да ја има вечер околу 3-4, евентуално утре. Премиерата им е околу 1-2, чисто сумљам дека ова што е на тпб е тоа. Единствено да им ги „собрале“ некако епизодиве, како 19-ка, така и 20-ка.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Cudno e toa sto e najavena I 4ta sezona. Ovaa umre a se se vrtese okolu nea taka da sega serijava nema smisla. A ako dadat demek ne e umrena ke e najglupoto nesto vo istorijata na univerzumot, poloso od Patrick Jane ko go izvade gulabo od dzeb.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.011
Ако идеме по некоја логика, и те како е жива.

Лажирање на смртта е единствениот начин Ред да и ја даде заштитата на неа и детето. Плус, нели и кажа на онаа неговата Зои Блаж да не ја носат у капелата.
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Мене повеќе ме интересира кој сака да ја убие .
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
5-6 епизоди издржав... толку неможам да ја гледам таа агентката , и се мочам во косата 6 епизоди се иста фризура исти локни на исто место, ист израз на лицето во секоја можна ебенеа ситуација, без разлика дали умира некој , дали се раѓа бебе она има ист израз на лицето, па било кој од улица да најдеш ќе изглуми подобро од ова... и ептен комични сцени, ситуации има, те прави глупо да се осеќаш.. се подсмеваат со гледачот на некој начин.. разбирам да е Scy-fi па да има нелогичности, ама тука во крими акција да ме ебава у мозок? Не џабе ви е типот шо го глуми Редингтон е страва.. но само ради него нема да ја гледам ова комедија и да ме ебат у мозок... Тамбс Даун .
 
Член од
16 септември 2013
Мислења
687
Поени од реакции
514
Серијава ја гледам само поради Редингтон. Таков став и такваа глума ептен ме восхитува.

Инаку жива е Каплан и ја лажирала смрта. На крајот се среќава со некој Константин Ростов се претстави како нејзин татко.
Уште мислам дека Ред и е татко.
 
Член од
13 јануари 2013
Мислења
1.537
Поени од реакции
1.172
Вчера почна и 4тата сезона,ја изгледав епизодата, дејството си тера по старо со акција и Ред во главна улога како права фаца, па за тие што ги имаат гледано претходните сезони нека си тераат.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.011
Mи стана чудно зошто Том Кин, кој е така битен лик, цела сезона има по 2-3 минути screen time по епизода, кад оно...

http://www.imdb.com/title/tt5592230/

Ако ништо друго, се дозна кој му е татко... :vozbud:

 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Роџаци :D Уште месец дена до нова сезона а :D
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
јас ја баталив последна еп ми е ова со газозата што интересно се има десено?
Не памтам која епизода е тоа. Да не откривам тука, може некој сеуште ја гледа. Мене ми е една од подобрите серии, јаки пресврти се десија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom