Tип на денот (Читај правила во прв пост)

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682


Еве ова ливче го имам изиграно пред два дена,интересна работа .Ќе си го тргнеш негде на страна,и не му се секираш.Ако влезе,добра пара иде,ако не здравје друг пат.:) Три ливчиња вакви имам исти.

Во Бетсити можете да искомбинирате,има триста заебанции за играње.:)
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887


Еве ова ливче го имам изиграно пред два дена,интересна работа .Ќе си го тргнеш негде на страна,и не му се секираш.Ако влезе,добра пара иде,ако не здравје друг пат.:) Три ливчиња вакви имам исти.

Во Бетсити можете да искомбинирате,има триста заебанции за играње.:)
Јако ова ко сметки коа плачаш:pos::pos::pos:.
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
за утре некако сигурна ми е јарослав-череповец 1, хокеј русија плеј оф. се игра до 4 победи, а на првата утакмица тепа гостинот. втората пак се игра на ист терен. по некоо логика, нема шанси и втората да ја тепа пак гостинот, особено шо е многу послабо пласиран од домаќинот после регуларниот дел од сезоната.
е сега, дали знај некој кај можи да се види дали со прекинот на локаутот во НХЛ, некои играчи им заминаа и на јарослав и на череповец. ако нема многу, тогаш за 1Х би бил некаде 1,25-1,30, идеално за уплата од 6000 ден.
 
Член од
26 јануари 2013
Мислења
312
Поени од реакции
177
Брат мислам дека треба да ги гледаш реално работите како стојат...А не како вчера што се фрлаа со оние Арсенал 1-1...каков милан тој не може Џенова да ја тепа плус нема да играат Балотели Фламини,Дејонг...Не сум за Барселона,али ги гледам работите реално како стојат...Али сепак со среќа...:)
и те молам другпат споредби со некој дрва што типуваат глупости не ме споредувај .. ајде уште еден гол и нека цицаат вие ЦИГАНИВЕ!!!
--- надополнето: 20 февруари 2013 во 22:26 ---
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.543
Поени од реакции
62.441
Најако ќе биди кога сите утре 1X ќе ја играат и кога ќе здрма Барселона 2-3 гола на брзински и сите по капа:D..
Ај сега нека кренат рака сите што уплатија 2-ка на 1.50 коефициент :)
--- надополнето: 20 февруари 2013 во 22:41 ---
Milan ne dava gol 2.5 a na dr livce tocen rez 0:0
Како можеш против сопствениот тим да се кладиш?
--- надополнето: 20 февруари 2013 во 22:42 ---
Не ве разбирам тие што се будалеете и играте 1X на Милан - Барса не толку привлечен коефициент 2.40 или 2.50. Мое мислење е ако некој е толку уверен во кикс на Барселона (од Милан еј :pos:) тешко дека тоа би се остварило со нивна победа. Многу порадо би играл на X или воопшто не играјте чувајте си ги парите оти Меси дава два гола вечер сигурно :icon_lol:
Поздрав и до тебе брат ... :)
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Знам дека е „Тип на денот“, ама не можев да ја најдам „Поплаки“

DSC00135.jpg

Кур да ми пуши Ферхунде, се утепаа од шанси !!! :mad:
 
А

Анноун

Гостин
не играм фудбал , дека нема пара во фудбал играње , ама само да ви препорачам да не се залетувате на Галата. од турчин поглуп НЕМА. Заебете тоа засилувања и дека Шалке не е во форма. Турчин си е турчин . Попрво гг играјте ја . И да излезе кец , на тежок начин ќе излезе.

Каков експерт човече :cuc: Секоја чест , од збор до збор погоди.
 
Q

qazwsxedc

Гостин
само јас сум еднинствен шо ја играв милам т1 2+,ама ме заеба галата ја имав х-1 за 50 ден(n)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom