Tип на денот (Читај правила во прв пост)

R

Roten 96

Гостин
Хановер-Анжи Тип 1
Днипро-Базел Тип 1
Металист Харкив-Њукасл Тип 1
Фенербахче-БАТЕ Борисов Тип 1
Викториа Плзен-Наполи Тип 1
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.577
Поени од реакции
4.388
Немогуче еј :eek:http://off.net.mk/offside/kec-u-dva/ne-fati-milion-funti-vo-kladilnica-zaradi-barsa
--- надополнето: 21 февруари 2013 во 13:36 ---
Уф ретко кој ке го погоди финалето, посебно што има екипи како Борусија Дортмунд и Баерн М во игра...

Еден систем кој носи пари, секако се игра на поголеми пари, да не речам многу пари...
Почетен капитал, многу .... 1000 Е...

Завршна сметка според долу одиграното, 5400 Е чисти, во период од 6 месеци...
Се уплаќа секој натпревар по 1000Е... Плусовите се добивки, црвеното е загубата, со тоа што натпреварот со Клуж намерно е оставен празен, зошто Јунајтед играше со резервен состав, веќе беше пласиран понатака, и нормално нема да го играте да тепа...
Мислиш по 100, а не по 1000 влог, така?
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.038
Поени од реакции
4.094
Немогуче еј :eek:http://off.net.mk/offside/kec-u-dva/ne-fati-milion-funti-vo-kladilnica-zaradi-barsa
--- надополнето: 21 февруари 2013 во 13:36 ---

Мислиш по 100, а не по 1000 влог, така?
1000 пошто со Ридинг имаа 1.25 и толку е профитот 250е..

Наполи е со Ц тим денеска иако не играм фиксови денеска а и нешто поозбилно мислам дека не сакаат да ја играат лигава се виде и во првата а овие не играат во лигата така да нема што да чуваат 3-0 може да се проба 1 само на помал влог пошто денеска не е за големи влогови.
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
1.863
Поени од реакции
1.014
Олимпијакос - Леванте 2
Стеауа - Ајакс 2
Днипро - Базел 2
47 коефициент ;)
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
955
Поени од реакции
288
Далас-Ванкувер Х2
Хановер-Анжи 1
Казан-Атлетико Мадрид 2
Лион-Тотенхем ГГ
за 300.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.631
Поени од реакции
20.973
Штутгарт - 2, 2,5 коеф.

На Генк нема да им игра најдобриот напаѓач.
 
G

Geezer

Гостин
Не летајте со Фенербахче, знаете и сами дека се срање Турциве. Вчера не изгореа поштено.

Стеауа- 1x
Челзи - 1
Металист - 1
Ливерпул - 1
Генк - 1x
Kлуж - 1x
 
Член од
26 јануари 2013
Мислења
312
Поени од реакции
176
Дали да ја играм LAC сингал? мислење ... :)
а да си ги изиграш двете + кошеви. Еве како фан на Спарси ќе те известам дека не им одговара играта на Клиперс на Спарси, но после двата порази оваа сезона и двата натпревари Тони Паркер без солиден скор против нив, тешко дека ќе се повтори Паркер да настапи резервирано. Ќе сака да се докаже толку колку што е потребно за стратегија во случај ако играат во финале на плејофот што е многу вероватно. Имајќи во предвид дека Грег Попович тешко губи 3 натпревари по ред од ист тим, апсолутно не ти препорачал да играш на клиперс и да се тресеш до последната стотинка. Мене ми е многу многу посигурна +199.5 кошеви поради самото тоа што тројките во Спарси само во една четвртина убаво да влезат и да постигнат над 30 поени, е чиста добивка за сингл. Јас ја играм исто така сингл +199.5 за 1500д. и дабл двете повеќе кошеви за 500. Па среќно нека ни е.
 
На врв Bottom