Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Risky single
20:45 Galatasaray - Schalke
Tip: Burak Yilmaz to score anytime @ 2.6
Burak Yilmaz to score first goal @ 7

Честито пари за тие што ме следат на блог :D :D :D :D :D :D








Утре одам со:
Рубин Казан 1Х
Челзи 1
 
Член од
26 декември 2012
Мислења
229
Поени од реакции
158
Risky single
20:45 Galatasaray - Schalke
Tip: Burak Yilmaz to score anytime @ 2.6
Burak Yilmaz to score first goal @ 7

Честито пари за тие што ме следат на блог :D :D :D :D :D :D








Утре одам со:
Рубин Казан 1Х
Челзи 1
Објавувај ги и промашените не само погодените :tapp:
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Најтопло ви го препорачувам сајтов http://soccer-predictions.com/index.php Сајтот е за спортски анализи и сложени компјутерски предвидувања, значи во никој случај класичен типстерски сајт на некого.

Ме мрзи да ви објаснам поподробно моментално, земете отворете прочитајте јас мислам е одличен сајт па ќе ви кажам како ми оди викендов со помош на неговите компјутерски анализи. Јас се претплатив за ефтино (2 фунти - 140 денари) и убава работа е што типот дава гаранција ако не ти се допаѓа после првиот месец ти ги враќа парите без прашање. Во секој случај и самиот човек на сајтот убаво вика да се користи како огромно помагало ама само во спој со сопствени анализи и никако како единствен извор на типови, секако неможе да се очекува да ги затворите кладилниците одеднаш :D
--- надополнето: 21 февруари 2013 во 01:02 ---
Поздрав и до тебе брат ... :)
Ако некој рече не го изненади победата на Милан (нерешено ќе се проголташе некако) лаже, суши и му смрдат чорапите :icon_mrgr: Секоја чест за тие со муда да изиграат 1 или 1x, јас немаше шанси :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.407
Поени од реакции
62.001
white_eagle

Ухаааа... 2.60 коефициент на 1х... Дефинитивно ке пробам на помала уплата...
BTW, ова што си го пишал погоре, гледам и по ФБ групи почнува да станува популарно, софтверско предвидување на натпревари....
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Еве ви НБА за вечерва
Индиана-Њу Јорк-1
Торонто-Мемфис-1
Кливленд-Њу Орлеанс-1
Хјустон-Оклахома-над 220.5 поени
Далас-Орландо-1
Голден Стејт-Феникс-1
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Објавувај ги и промашените не само погодените :tapp:
Се е таму, неможам често да пишувам овде. Последно пишав Ајакс Кејп Таун ама не излезе, вака кога не пишувам овде излегуваат утакмиците
 
Член од
2 мај 2006
Мислења
132
Поени од реакции
83
и те молам другпат споредби со некој дрва што типуваат глупости не ме споредувај .. ајде уште еден гол и нека цицаат вие ЦИГАНИВЕ!!!
--- надополнето: 20 февруари 2013 во 22:26 ---
Секоја чест...Погрешив со типот затоа што не го зедов во предвид дека италијаните играат педерски/курвински фудбал...така да и Реал и Баерн ќе испаднат...од италијаните...се прашувам што ќе беше барса да не напаѓаше туку да играше дефанзива овие педерите не мрднаа...Ееееех ЕДНО ВРЕМЕ ФУДБАЛ СЕ ИГРАШЕ ЗА ДА СЕ ДАДЕ ГОЛ,ТОА БЕШЕ ПОЕНТАТА НА ФУДБАЛОТ...а сега 300 тактики,менаџери ова она...Со здравје да си ги трошиш парите:)
 
Член од
26 јануари 2013
Мислења
312
Поени од реакции
177
Еве ви НБА за вечерва
Индиана-Њу Јорк-1
Торонто-Мемфис-1
Кливленд-Њу Орлеанс-1
Хјустон-Оклахома-над 220.5 поени
Далас-Орландо-1
Голден Стејт-Феникс-1
ама ни го изначука Торонто , руди геј две ги реши со звукот на сирената ама денеска немоќен против бишиот клуб.
Добро е даблов ќе ми влезе колку толку ќе бидеме плус Милан - 1 , Минесота - 1, ако не ебе и Минесота при крајов :)
--- надополнето: 21 февруари 2013 во 04:12 ---
Секоја чест...Погрешив со типот затоа што не го зедов во предвид дека италијаните играат педерски/курвински фудбал...така да и Реал и Баерн ќе испаднат...од италијаните...се прашувам што ќе беше барса да не напаѓаше туку да играше дефанзива овие педерите не мрднаа...Ееееех ЕДНО ВРЕМЕ ФУДБАЛ СЕ ИГРАШЕ ЗА ДА СЕ ДАДЕ ГОЛ,ТОА БЕШЕ ПОЕНТАТА НА ФУДБАЛОТ...а сега 300 тактики,менаџери ова она...Со здравје да си ги трошиш парите:)
Манчестер - Јувентус финале ако не се паднат предходно :)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.407
Поени од реакции
62.001
Уф ретко кој ке го погоди финалето, посебно што има екипи како Борусија Дортмунд и Баерн М во игра...

Еден систем кој носи пари, секако се игра на поголеми пари, да не речам многу пари...
Почетен капитал, многу .... 1000 Е...

Завршна сметка според долу одиграното, 5400 Е чисти, во период од 6 месеци...
Се уплаќа секој натпревар по 1000Е... Плусовите се добивки, црвеното е загубата, со тоа што натпреварот со Клуж намерно е оставен празен, зошто Јунајтед играше со резервен состав, веќе беше пласиран понатака, и нормално нема да го играте да тепа...
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
ама ни го изначука Торонто , руди геј две ги реши со звукот на сирената ама денеска немоќен против бишиот клуб.
Добро е даблов ќе ми влезе колку толку ќе бидеме плус Милан - 1 , Минесота - 1, ако не ебе и Минесота при крајов :)
--- надополнето: 21 февруари 2013 во 04:12 ---

Манчестер - Јувентус финале ако не се паднат предходно :)
Абе бегај неможев да заспијам,ме изнервираа,само тие ме бутнаа :mad: :mad:
 
Член од
2 јануари 2012
Мислења
603
Поени од реакции
146
За денеска

Plzen - 1 (2.40)
Olympiakos - 1 (1.80) или за посигурно Т12+ (1.60)
Benfica - 1 (2.00)

8.60 коеф...

Денеска би требало сите 2+ да излезат... Сите се борат за опстанок и сите ќе даваат се од себе да победат...

На друго би ги ставил...

Hannover - 1 (2.40)
Cluj - 1 (2.60)
Lazio - 1 (2.10)
Metalist - 1 (2.00)

26 koef... Знам дека некоја ќе ме заеби, Х ќе излези, али вреди да се пишат овие две..
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.198
Поени од реакции
4.896
Ch.Medvedi - Flensburg T2 - (29,5) @ 1.85

Добра екипа се Медведи, ништо чудно и да тепаат денес имаат добри играчи, плус играат на домашен терен, така да мислам нема поќе од 29 гола да дат Фленсбург !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom