Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
26 декември 2012
Мислења
229
Поени од реакции
158
Инаку сум убеден дека денеска барселона ќе игра по лабаво, односно ќе се препупшти на атмосферата на Сан Сиро и тешко дека ќе успее да победи. \/
:pos: Пријателе ова не е македонска лига па кој ќе појди во Арачиново ќе ги наполни гаќите....:D
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Не ве разбирам тие што се будалеете и играте 1X на Милан - Барса не толку привлечен коефициент 2.40 или 2.50. Мое мислење е ако некој е толку уверен во кикс на Барселона (од Милан еј :pos:) тешко дека тоа би се остварило со нивна победа. Многу порадо би играл на X или воопшто не играјте чувајте си ги парите оти Меси дава два гола вечер сигурно :icon_lol:
 
А

Анноун

Гостин
не играм фудбал , дека нема пара во фудбал играње , ама само да ви препорачам да не се залетувате на Галата. од турчин поглуп НЕМА. Заебете тоа засилувања и дека Шалке не е во форма. Турчин си е турчин . Попрво гг играјте ја . И да излезе кец , на тежок начин ќе излезе.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
вака како навивач на Милан, да те убедам дека Милан денеска сигурно не губи, ама и гг3+ нема кај да бега, ГГ прво исто така е добро да се проба.
Со мртва средина и без Балотели тешко да дадат гол.
Abbiati; Abate, Mexes, Zapata, Constant; Montolivo, Ambrosini, Muntari; Boateng, Bojan/Pazzini, El Shaarawy.
 
Член од
26 декември 2012
Мислења
229
Поени од реакции
158
Galatasaray team news: Although Drogba and fellow new boy Sneijder are likely to start, the Turks will be without Tomas Ujfalusi and Johan Elmander due to injury but ex-Arsenal defender Emmanuel Eboue could be in the starting lineup.

Schalke team news: Schalke will be without several key players in Istanbul, with Kyriakos Papadopoulos, Atsuto Uchida, Ibrahim Affelay and Ciprian Marica all mising out. The German side have also travelled without Christoph Moritz and Lars Unnerstall. However, they are set to receive a boost as Dutch striker Klaas Jan Huntelaar looks likely to return after struggling with an eye injury in the past few games.
 
Член од
26 јануари 2013
Мислења
312
Поени од реакции
177
Со мртва средина и без Балотели тешко да дадат гол.
Abbiati; Abate, Mexes, Zapata, Constant; Montolivo, Ambrosini, Muntari; Boateng, Bojan/Pazzini, El Shaarawy.
уживкај си .. нешто убеден сум дека не грешам, а дека е очаен составов не да е .. :)
еве ви еден тикет кој нема да зажалите ако го уплатите:
17-00 Лахти - ТПС - ГГ3+
18-00 Будуќност - Банвит - повеќе од 149,5 коша
20-00 Младенович - Дувал (аматерка) - помалку од 18,5 гемови
02-00 Минесота - Филаделфија - 1
02-00 Хјустон - Оклахома - помалку од 219,5 коша (сепак е премногу)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Милан над 2.5 жолти картони 1.85 коефициент, поклон според мене.
Знаеш дека дојдов на темава само за да го пишам ова :D Ја сврзав ја така со други утакмици. Коефициент мн јак има.
--- надополнето: 20 февруари 2013 во 16:51 ---
Каде може да се уплати ова?
Копачка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom